Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tokio Hotel : Fanlarımıza Teşekkür Etmeliyiz ..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LillyK.F.
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Tokio Hotel : Fanlarımıza Teşekkür Etmeliyiz ..   C.tesi Ekim 31, 2009 1:48 pm

Merhaba! Tekrar Fransa'dasınız. Mutlu gözüküyorsunuz!
Bill: Evet, kesinlikle! Buraya gelmekten hep mutluluk duyuyoruz. Her gelişimizde arabanın camlarından dışarı baktığımızda "Vay canına, Paris çok güzel bir şehir." diyoruz. [yanında olup bu mutluluğu tadabilsem .. Neyse,Zaman~Zaman~Zaman(;]

Albüm Almanya'da 1 Numara, Fransa'da da iyi başladı. Avrupanın dört bir yanında hayranlar sizi bekliyor. Bu sizi rahatlatıyor mu?
Bill: Çok mutlu ve tatmin olmuş durumdayız. Yeni şarkılar yazmak, yeni bir şeyler yaratmak ihtiyacımız olan şeydi. Şimdiye kadar duyduğumuz eleştiriler de gayet hoştu.[Bende eleştireyim mi? Şarkı sözleri,bana her şeyi hissettirdi. Bu hoşuna gitti mi ? ]

Hep bir geri dönüşten bahsediyoruz. Geçen turunuzdan sonra hiç durmadan stüdyoya girdiniz. Bu enerjiyi ve motivasyonu nereden buldunuz?
Bill: Aslında bunu biz de merak ediyoruz! (Güler) Tabii ki bazen çok yorgun ve bitkin hissediyorduk, uyanmak istemediğimiz oluyordu. Bir araya ihtiyacımız olduğunu farkettik. Ama aynı zamanda da müzik yapmak ve yaptığımız müziği paylaşmak için bir albüm yayınlamaya karar verdik. Sanırım bu enerji bizim hayata katlanmamızı sağlıyor. [Sabretmenizide sağlar umarım ..]

Baskı ve zorluklar eski albümlere kıyasla Humanoid'te daha mı çoktu?
Tom: İlk kez tam anlamıyla uluslararası bir albüm yapmak istedik, bu yüzden hâliyle baskı vardı. Single'ın yayın tarihi de dahil olmak üzere hiçbir şey belli değildi. Fakat stüdyoda kayıttayken bu belirsizlikleri kafamıza takmamaya çalıştık.

Şarkıları dinlediğimizde daha çok elektro duyuyoruz. Bunun riskli olabileceğini düşünmediniz mi?
Tom: Stüdyoya girmeyeli 2 yl oldu çünkü hep turdaydık. Bu yüzden farklı şeyler yapmak istedik, üstünde çok düşündük, çok araştırdık ve müziğimizi geliştiren birçok fikir çıktı ortaya. Tamamen yeni bir şey değil, sadece biraz değişik.(Güler)

İletmek istediğiniz temalar ve mesajlar nelerdir?
Bill: Tek bir mesaj olduğunu düşünmüyorum. Her şarkının kendi hikayesi, içeriği var ve anlatmak istediğimiz tek bir şey yok. Hatta Humanoid'i yaparkenki amacımız dinleyecek olan hayranları memnun etmekti.[ Hah! Kesin öyledir,Ben alacağım mesajı çoktan aldım(;]

Almanca ve İngilizce versiyonlarda aynı tema işlenmemiş, Örneğin Hey Du ve Hey You farklı anlamlar taşıyor. Neden?
Bill: Evet, bu doğru. Bu sefer tıpatıp aynı tercüme etmek istemedik. Ve de konu aynı olsa da iki dilde de yazdık. Bazıları gerçekçi ve daha derinken bazıları yapay duruyor. Gerçekten 2 versiyon var.

Çalışırken eski prodüktörlerinizin yanı sıra Guy Chambers ve Ryan Tedder gibi yeni isimlerden de yardım aldınız...
Bill: Taze fikirler almak istedik. Kendimizi stüdyoya kilitlediğimizde albüm kafamızda bir film gibiydi. Resimler aklımıza yerleşmişti. Bu sebepten dolayı yeni bir şeye ihtiyacımız olduğunu hissettik.

Tüm medya zorlanarak da olsa sizin nasıl büyüyüp,yetiştiğinizi, gençler için nasıl bir grup tablosu çizdiğinizi gördü. Güvenilirliğinizi tekrar tekrar kanıtlamak zorunda olmanız sinir bozucu olmuyor mu?
Bill: Büyümeye başladık. Hata yapmanın her şeyi karışıklaştırdığı bir yaşa geldik. Neyse ki kimsenin böyle bir alışkanlığı yok. (Güler)

Bir mikroskobun altında yaşıyorsunuz, her şeyi irdeledikleri bir mikroskop: Kıyafet değişiklikleri, saç stilleri, kilo... Her şeyi düzeltmek istediğiniz zamanlar oldu mu?
Bill: Evet, oldu. Bazen basının dedikleri beni kızdırıyor. Gerçekten. Özellikle insanların müziğimiz dışında her şeyden bahsetmesi çok sinir bozucu. Normal ve sakin davranıp her yazıyı okumamak en mantıklısı.

Kendini size adamış ve iyi organize edilmiş milyonlarca hayranınız var. Heryerde takip edilmek baskı oluşturmuyor mu?
Bill: Bu nasıl gerçekleştiğine bağlı. Bir ülkeye geldiğimizde bizi bekleyen fanların olması süper. Fakat bunun belli limitleri aşmadığını düşünmeyin. Bir yıl içerisinde normal bir hayat yaşadığımız günleri bir elin parmakları ile sayabilirsiniz. Yani çok abartılmadığı sürece bence gayet güzel.
Tom: Bir yere vardığımızda fanlardan aldığımız destek harika! Örneğin bize oy vermeleri, para kazandığımız şey üstünde bu kadar vakit harcamaları çok hoş. Bizi karşılayan fanlarımıza teşekkür etmeliyiz.

Bu albümde çok büyük bir risk aldınız: Bill'in yeni ses teknikleri denemesinin yanı sıra Tom ve Georg da yeni enstrumanlar çalıyor. Gelecek turunuz için stres kaynaığı olmuyor mu bu?
Hepsi: Hayır! (Gülerler)
Bill: Her şey harika olacak! Kısa bir süre önce Yunanistan'daydık ve ilk mini konserimizi verdik. Her şey mükemmel gitti. Tom piyano çalıyor ve Georg Synth'e başladı. İşler gayet yolunda.
Tom: Piyano çalıyorum çünkü hoşuma gidiyor ve kızları çektiğini biliyorum. (Güler) En iyi piyanist olmasam da fena değilim, ve dedim ya bu çok hoşuma gidiyor.

Bill ve Tom Bu soru size: Başarı ikizlik ilişkilerinizi değiştirdi mi?
Bill: Hayır, özel hayatımzda grupta olduğum gibi stresli olmadığımdan bir sorun çıkmıyor. Tokio Hotel söz konusu olduğunda ben küçük bir yıldızım ve biraz öne çıkıyorum. (Güler.) Ama özel hayatımda bu geçerli değil. En önemli kişi olduğum kanaatinde değilim! Bir grupta solist daima öndedir ama gerçekte bu böyle değil.

Alıntıdır.[Çeviri bana ait değil,turuncu alanlar bana ait.]

Sanıyorlarki,, sen imkansızsın.
Fakat ben biliyorumki, her geçen saniye kalbinde bir yerlerde,
Beni hissediyorsun..
Adımı bilmesende, inanıyorsun!
Sende benim gibi korkuyor musun?
Aşkımızı, hayallerimizi, umutlarımızı..
Bu kadar yakınken kaybetmekten?
Ama unutma sen istersen,,
Ellerini tutabiliyorum senin,, rahatlatır belki?
Hemde kilometrelerce öteden.'
TEBİ.

http://www.formspring.me/BertinaVoelen AskMe. :H
Billover.<
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : Jelibon =)

MesajKonu: Geri: Tokio Hotel : Fanlarımıza Teşekkür Etmeliyiz ..   Ptsi Haz. 14, 2010 11:52 am

Teşekkürler (:

Tokio Hotel : Fanlarımıza Teşekkür Etmeliyiz ..
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Konser Bilet Fiyatları
» Stern Dergisi Ropörtajı
» Raise Your Hands Çeviri