Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sadece Hayal Et .

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
seher.97
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Sadece Hayal Et .   C.tesi Mayıs 08, 2010 4:17 pm

*Not:Öncelikle "Ben aşkı senden öğrendim" hikayesine benzemesini istemiyorum. Sürekli kavga edildi ve ben çok kırıldım. Bu hikayede de aynısı olmasın lütfen! Bu arada Türkçe'ye de olduğundan fazla özen gösterdim.

Karakterler:
Alice Stenly:18 yaşında annesi ve babası boşanmış bu yüzden de annesi çok zengin bir adamla evlenip New York'a gitmiş. Ayrıca Bill'e deliler gibi aşık...

-----Sadece Hayal Et.----
Bölüm 1:10 Gün
Gözlerimi yeniden kapatıp onu hayal ettim.Onunla geçireceğimiz 10 günü…Önceden olsa onu görmek için onunla 1 gün geçirmek için nelerimi vermezdim ki!.Şimdi de veririm ama….Olmuyor işte! Şimdi istemiyorum onunla yani grupla 10 gün geçirmek…Sanki bir şeyler olacak gibi.Bu durumdan da ben kendimi sorumlu tutacak gibiyim. Neyse Güney Afrika’ya gitmek için az bir vaktim kaldı.!10 gün Afrika'da kalmak nasıl bir duygu bilmiyorum. Çünkü daha önce bu duyguyu yaşamadım. Neyse giyinmek için giysi seçimi yapmalıyım. Güneşe uyum sağlayarak sarı bir tişört giysem iyi olacak. Sarı üzerinde pullarla işlenmiş büyüklü küçüklü kelebekler… Çok hoş. Her zamanki gibi dar bir kot. Elbisemle aynı olan sarı converseler. Ardından aynanın karşısına geçtim.U zun saçlarımı taradım ama toplamadım. Bunun yerine tişört ve elbisemle uyumlu olan bir tanç taktım. Hafif bir makyaj yaptım. Hazırım işte! Bu arada dışarıdan bir korna sesi geldi birkaç dakikaya da kapım çaldı.Hızlı adımlarla aşağı kata inerek kapıyı araladım.”O” gelmiş…Her zamanki gibi muhteşem gülümsemesi ile.Ona bakmaya kıyamıyorum.Çünkü ona aşık olmaktan ona daha fazla bağlanmaktan çok korkuyorum.Bu yüzden de onun muhteşem gözlerine bakmadan konuşuyorum.Onun her şeyi muhteşem…
-"Hoşgeldin.İçeri gelsene…" diyorum samimi bir şekilde. O da gülüyor her zaman ki gibi ardından yavaş adımlarla içeri geçip oturuyor.Bu evin yabancısı değil.Sonuçta defalarca ödev yapmak için gelmişti.Bu ödev konusuna girmek istemiyorum.Onunla sadece arkadaşız ve aramızda hiçbir şey geçmedi.Aynı okuldayız.
-Kahve içer misin?
-"Olur…" diyor samimice.
Bende hafifçe gülerek mutfağa ilerliyorum.Her zamanki gibi çok şık ve yakışıklı.Ona uyum sağlayabilir miyim?..Bilemiyorum.Neyse kahveleri hızlıca yapıp götürüyorum.Yanına oturuyorum, korkmadan gözlerinin içine bakıyorum ve konuşmaya başlıyoruz..Böylece zaman geçiyor.
-Gidelim artık her şeyin hazır mı?
-Evet ben gidip alayım sonra da çıkalım.
-Yardımcı olayım mı?
-Yok.
-Olayım olayım.
-Sen bilirsin o zaman..
Ardından yavaşça yerimizden kalkıp aynı şekilde üst kata odama çıkıyoruz.Zaten fazla eşyam yok.Küçücük bir valiz ve birde çantam.Onları halledip çıkıyoruz evden.Bill’in ev gibi arabasına binip havaalanına doğru yol alıyoruz.
-Heyecanlı mısın?
-Eh işte.
-Daha önce gitmiş miydin?
-Hayır.
Ardından da konuşmuyoruz uzunca bir süre.İkimizin de gülen yüzlerin bir anda umutsuzluk kaplıyor.Gözlerim yeniden ona takılıyor.O kadar havalı ve her zaman ki gibi yakışlı ki!Alamıyorum ondan gözlerimi…Alamıyorum çünkü;ona aşığım hem de deliler gibi.Ama bu onu bilmiyor.Ona aşık olduğumu onu deliler gibi sevdiğimi…Bilmiyor. Ve öylede olacak bilmeyecek.Onunla sadece arkadaş kalacağım.Keşke onun bana karşı neler hissettiğini bilsem. Bazen de diyorum ki:Bilsem üzülürüm.Onun düşüncelerini bilirsem üzülürüm…Bu arada o da bana bakıp güldü hafifçe.Durdu araba buda havaalanına geldiğimiz anlamına geliyor.İndik ikimizde.Tom,Georg ve Gustav da bizi bekliyormuş.
-Alice tanıştırayım
Dedi ve grubun dışındaki kişileri benle tanıştırdı.Bu arada diğerlerinin de elini sıktım.Hepsiyle de iyi anlaşırım.Hem de gayet iyi.
-Hadi Alice uçağa.
Dedi Bill heyecanlı bir biçimde.Uçak küçüktü.Onlara aitti sadece.Ben ve grup en arkaya oturduk.Tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra uçak havalandı.Çantamda ki MP3’ü alıp müzik dinlemeye başladım.Her zamanki gibi Tokio Hotel ve Evanescence…En sevdiğim iki grup.Yanımda Bill vardı.O da TV izliyordu.Sıkıldım çıkardım MP3’ü kulağımdan.Bende TV’yi açıp izlemeye başladım.MTV’de TH vardı.En sevdiğim şarkısı Monsoon….Bu şarkıyla tanımıştım onları.
-Ooo her zaman ki gibi yakışıklı çıkmışım.
Dedi gülerek.Ben de gülerek cevap verdim.
-Evet.
-Bu arada sen de çok güzelsin.
Dedi gözlerini ayıramayarak.Bu son sözünü öyle samimiyetle söylemişti ki!O böyle yaptıkça ona daha da aşık oluyorum.Buna hakkım olmasa da.Ona aşık olmaya hakkım yok ki!...Ama oldu işte.Ona aşık oldum ve oluyorum da.
-Yolumuz çok uzun Alice.
-Mesela ne kadar uzun?..
-1,5 gün
-Uzunmuş gerçekten de.
Aslında bu benim için iyi onunla yan yana uyuyacağım tabi o burada yerinde uyursa…Umuyorum bunu.
…..
İşte vakit böylece geçti.Gece oldu.
-Uykun var mı?
Hafifçe esnedim ve ardından da güldüm.
-Anlaşıldı sen kalk yerinden oturduğun yeri ayarlayayım.
Cevap vermeden kalktım yerimden.Bu tür yerlerden fazla anlamam.Zaten uçağa da birkaç kere bindim.Neyse Bill ayarladı koltuğu.Bende uzandım.
-Sen de mi burada uyuyacaksın?
-Evet
Dedi gülümseyerek.O da koltuğunu ayarladı ve uzandı.İkimizde birbirimize bakarak uyuduk.
…..
Gözlerimi araladım ama geceydi.Gündüz değil.Hafifçe doğrularak dışarıyı izledim.Manzara süperdi.Anlatılmazdı.Yıldızlar çok yakındı.Bir ışık gibi parlıyordu.Aynı şekilde ayda.Kafamı yavaşça çevirip Bill’e baktım.Melek gibi daha doğrusu bir melekten farksız gibi uyuyordu.Bebek gibi masumca…Bu sırada Bill’de yavaşça araladı gözlerini.
-Uyuyamadın mı?
-Evet
Yavaşça kalktı.
-Yanında yer ayır gelicem
-Sığar mıyız?
-İkimizde zayıfız sığarız.
-iyi tamam.
Dedim ve cama doğru yapıştım Bill’de yanıma geldi.Dediği gibi gayet rahat bir şekilde sığıştık.Zaten oturduğumuz yerler geniş.Elini omzuma attı.Sarıldık bende kafamı göğsüne dayadım.Dışarıyı seyretmeye başladı iki sevgili gibi…Ardından da gözlerimi kapadım ve uyudum.
…..
Gözlerimi araladım yine Bill’in göğsünde Hiç bu kadar güzel uyuduğumu hatırlamıyorum.Bill’de uyandı ve hızlıca kendi koltuğuna geçti.
-Günaydın Bill.
-Günaydın Bayan Stenly
Ardından da yerimden kalktım ve grubun diğer üyelerine bakındım.Tom iki koltuğu açmış ve birisine oturmuş diğerine ayağına uzatmış kucağında laptop uyumuş.Önümde Geo ve Gustav vardı .Gustav normal Bir biçimde Gusu da bateri çubuklarıyla uyumuş…Hepsi çok tatlıydılar.Ardından oturdum yeniden.
-Akşam rahat uyudun mu alice yani benim göğsümde?
-E-evet
Dedim masumca.

Gelecek Bölüm:
-Burası mükemmel!
-Evet!
....
-Seni seviyorum Bill!Aşığım sana!

*Not:Yeniden tekrarlıyorum:Kırılmak istemiyorum!
miyavi
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   Ptsi Mayıs 10, 2010 1:38 pm

çok güzel yazmışsın ellerine sağlık...
seher.97
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   Salı Mayıs 11, 2010 1:35 pm

Afiyet olsun =)
y4b4nc1
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   C.tesi Haz. 12, 2010 6:27 pm

Çok Güzell (:
seher.97
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   C.tesi Haz. 12, 2010 9:15 pm

teşekkür ederim
Ashley_Cansu_Tom
Moderatör
Moderatör

Lakap : Tansu,Jans

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   Cuma Haz. 18, 2010 8:37 am

Güzelmiş SAğol Cnm

Merlin & Arthur Dostluğu

Tom & Bill Kardeşliği

LillyK.F.
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   Cuma Haz. 18, 2010 11:22 am

Sadece uyarı yapıyorum. Bu yorumdan sonra kimse benimle ilgili bir şey yazmasın.
Hikayedeki yanlışlar + başlık düzenlendi.

Sanıyorlarki,, sen imkansızsın.
Fakat ben biliyorumki, her geçen saniye kalbinde bir yerlerde,
Beni hissediyorsun..
Adımı bilmesende, inanıyorsun!
Sende benim gibi korkuyor musun?
Aşkımızı, hayallerimizi, umutlarımızı..
Bu kadar yakınken kaybetmekten?
Ama unutma sen istersen,,
Ellerini tutabiliyorum senin,, rahatlatır belki?
Hemde kilometrelerce öteden.'
TEBİ.

http://www.formspring.me/BertinaVoelen AskMe. :H
seher.97
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Sadece Hayal Et .   Cuma Haz. 18, 2010 9:26 pm

Beğendiğin için sağ ol.Ayrıca yanlışlarım düzeltildiği için de teşekkürler. =)

Sadece Hayal Et .
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası