Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
GökçeBill
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   Ptsi Mart 23, 2009 8:37 pm

Çevirmen: Hollandaca birşeyler söyleyebilirmisin?
Tom: Hayır uhmm...
Bill:Brooaahh... Broahh.. brobbaaahh...

Ç: Bir kelime bile mi bilmiyorsunuz?
B: Hayır hiç bir fikrimiz yok biz hollandaca hiçbir kelimeyi bilmiyoruz

Ç: bill, kim devilish ismini gündeme getirdi?
B: bilmiyorum, bunun üstünde pek düşünmedik. bi isme ihtiyacımız wardı gazetedede bişey okumuştuk "şeytani derecede güzel gitar çalıolar"..
T: 8 yaşındaydık
B: bizde cool bi isim die düşündük ve ingilizceye çevirdik sonrada bunun üstünde pek düşünmedik

Ç: neden sonradan grubun adını değiştirdiniz?
B: çünkü biz bize tam olarak uyan bi isme ihtiyacımız wardı sonrada "tokio hotel"i seçtik çünkü biz büyük şehir insanlarıyız ve "tokio" bu konuda kulaa hoş gelio, ve "hotel" çünkü bu aralar hotel bizim ewimiz sayılıyo bis sürekli tur yapıyorus we sonuç olareak buda adımızın tokio hotel olmasının nedeni..

Ç: bill sen şarkı söylüyorsun ve tom sende gitar çalıosun. gruptaki yerlerinizi değiştirebilirmisin?
T: ben bille değişebilirm çünkü son derece iyi şarkı söliorum ama bill gitar çalmayı bilmiyor
B: evet doğruu
Ç: ozmaan bize bişeyler söyle
T: hayır şuan olmaz.. şarkı söylemek yok şuan
T: ben çok iyi söliorum ama durum şu billin bu grupta bişiler yapması gerekio ve bende ona söledim "sokaklarda gezmek dışında birşeyler yapman gerekiyo!" ve oda şarkı sölemeye başladı
B: ohh.. onun için ne güzeeell

Ç: bill 2003 yılında "kinderstar search" yarışmasındaydın hiç solo kariyer düşündünmü?
B: hayır onu hiç aklıkma koymadım o yarışmaya katılma sebebim tomla iddaaya girmemdi .bi kız hakkında, iddaayı kaybettim. kaybeden o showda yer alcaktı ama her ne olursa olsun o yarışmayı kazanabilecek tek kişi bendim ve yarışmada birilerinin benim farkıma warmasını umuyodum ve böylece grubumla müzik yapabilcektik. ama tamamı b.ktan ibaretti o yapmak istediiim şey deildi we bisim gruba hiçbi katkıda bulunmadı. hiçbir zmaan solo kariyer istemedim, bu benm için çok açıktıbaşlarken

Başarının getirdiği sıkıntılar sizi zorluyormu?
Bill: Bunu biz yaptık ve rahatladık. Ve ortada bizi kaygılandıracak birşey yok. Yani başından beri sıkıntımız yok. Albümün bitmesi için tespit edilmiş resmi bir tarihe ihtiyacımız yok. Ama albümümüzü hemen bitirmek istiyoruz böylece herkez mutlu olacak.

Albümün adı "Zimmer 483". Bu ismin ne özelliği var sizin için?
Bill: Geçen sene tatil yapmak ve şarkı yazmak için gittiğimiz İspanyadaki otelin oda numarası.
Tom: Sonuç olarak sadece bu. Yani, sadece şarkılar yazıldı.
Georg: Geri döndüğümüzde herkez neden bronzlaşmadığımızı sordu. Müziğe gelince, albüm daha sallayıcı ve sert. Şarkıların tamamı gitarla çalınıyor. Nedense ritim melankolik ve karanlık ayrıca sözleride çok pesimist.
Tom: Şarkılar herkesi yüreklendiriyor. Ritmin karanlık olmasının nedeni Bill'in sesini önceki albüme göre kalınlaşması.

Başarının sonucu olan şeylerden hangisi seni deliye çevirtip kızdırıyor?
Bill: Paparaziler. Onlar gerçekten bizim sinir kat sayılarımızı zorluyor.
Tom: Fırına bile normal bi şekilde gidemiyoruz..!

Kendinize ayıracak ne kadarlık boş zamanınız var?
Bill: Çok az. Ama birinin dinlenmeye ihtiyacı olduğunda herşeye ara verebiliyoruz. Problem etmiyoruz. Sonarada 1-2 günlüğünede olsa evimize gidiyoruz. Bazen bu yorucu tempoya daha fazla dayanamıyacağımızı düşünüyoruz.

İnsanın mezun olması içinde dayanıklılık göstermesi gerekiyor. Georg ve Gustav çoktan mezun oldu. Peki sizden ne haber?
Tom: Benim için tamamen tatlı bela. Okul full-time iş gibi ama tabiki müzik ondan daha fazla.
Bill: Bu nedenle pek boş zamanımız kalmıyor.

Okula nasıl gidiyorsunuz, eğer uzun zaman uzaktaysanız?
Bill: Uzaktan kumandalı eğitim gibi. Ödevlerimizi post pffice yada internet yoluyla yolluyoruz. Sadece ödevlermizi tamamlayıp geri yollamamız gerekiyor.

Umarım hala mezun olma ihtimaliniz vardır?
Bill: Evet. Kimse müziğimizin sonsuza dek böyle devam ediceğini söyleyemez. Öyle olduğunda geri dönüp gitmek güzel.

Bill ve Tom siz tamamen birbirinizden farklı ikizler gibi görünüyorsunuz? Tamamen farklımısınız?
Bill: Muhtemelen bizim benzer yanlarımız farklı olanlardan çoktur.
Tom: Düşüncelerimiz ve rüyalarımız büyük çoğunlukla aynı oluyor. Ve tabiki karakterimizde aynı.

Kaynak:mannyak.net

Superdı bence yorumlar sızden (:
GizemB*
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   C.tesi Mart 28, 2009 4:35 pm

Puhahah saoL gökçe'mm<3
busebeLen
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : Coşkuniye.! xD

MesajKonu: Geri: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   Ptsi Mart 30, 2009 8:10 pm

piS canım.! =)
eLLerine sağLk.!
..
BiLL yavrum kızma ben haLLederim o paparaziLeri.! xD
adLarında meymenet yoK zati.! xD
eLfbSra
Moderatör
Moderatör

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   Çarş. Nis. 22, 2009 8:10 pm

sağol canım
asd
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   C.tesi Nis. 25, 2009 10:49 pm

fırına bile normal çıkamıyorsanız bırakın bu işi
saol canım
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)   

Tom:Fırına bile normal bir şekilde gidemiyoruz ..xD (23.03.2009)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kıraç Gabriyeli 2009
» DJ GÖKSEL CANDAN REMİXES 2009-2010 V.İ.P
» QARIZMA - Beddua EtmezDim 2009 NEW ((demo))30-04-09 süperrrrr