Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Albüm hakkındaki kesin bilgiler!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
GizemB*
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   C.tesi Mart 28, 2009 4:39 pm

Bu edilmiş süre bu yana üretim üçlüsü Matrix olarak bilinen bu çok beklenen albümü çalıştı's. Ama bu bahar ne zaman Elvis Presley takip ve İngilizce atılım albüm, Scream için sürüm değişecektir. Bu henüz-adsız albüm pop bestecilerimizden tarafından üretilen eş / üreticilerin en Avril Lavigne, Christina Aguilera, Britney Spears ve Korn ile iş bilinir.

"Biz Wolfmather kayıtlı şu anda çalışma ortasında iseniz," Matrix üye Lauren Christy Salı, aynı gün's toplu uzun zamandır kayıp albümü Katy Perry ve adını bir o bilinmeyen şarkıcı içeren on iTunes düştü söyledi. "Bu kayıt için sekiz şarkı ... yaptık ve ben şarkıcının ses ve aslında kendi enstrüman çalabilir seviyorum. Onlar gerçek bir bant olduğunuzda, ve çok karanlık demektir. Bu neredeyse mükemmel demektir , harika görünümlü bant ama çok karanlık's müzik. "

Şimdiye kadar, Christy Alman grubu Matrix ve kendi ile iki farklı Los Angeles stüdyoları at parçaları belirlenmiştir vardır içi üretim ekibi, son birkaç ay içinde, o çok "güçlü marş-y" şarkıları içeren bir karması ile söyledi gitarlar ve "çok karanlık bir kenar ile."

Fellow Matris yapımcı Scott Spock Oturumlar en heyecan verici ve eğlenceli bir kariyer söyledi. "Biz çok farklı insanlar ile çalışmış bir odaya nerede sihirli sadece başlar gerçekleşiyor almak ... gerçekten eğlenceli her şeyi yapar" diye, için kıvılcım karşılaştırarak bir o Lavigne ve Korn ile çalışan hissettiğini söyledi. "Bu, Elvis Presley ile aynı deneyimi's. ... Hepsi çok yetenekli ve yazımı ve oyun ve gerçek anlaşma demektir."

Spock o kim TH lideri Bill Kaulitz kadar yıldız kalitesi vardı bir şarkıcı ile çalıştım son hatırlamak söyledi. "Müzik iş gerçekten Elvis Presley şu an ihtiyacı var," Spock söyledi. "Bir rock yıldızı ne olduğunu o görüntü canlandırma demektir. ... Bu yazı ağır gelişti ve bazı Depeche Mode etkisi ile biraz denemeler demektir. ... Bu orada başka bir şey gibi değildir doğru şimdi. İnsanlar 808s ve Otomatik bir grup-ayarlı vokalleri duymak istemiyorum. Bunlar, gerçek bir şeyler istiyorum. "

Christy bir o hakkında Rockers severim büyümüş olan diğer şeylerin kimlik, bir o Matrix's eğilim için büyük, parlak popüler ses karşı vurdumduymaz gibi güçlü duygusu olduğunu da sözlerine ekledi. "Grup bu yüzden Çok ne istiyorsun ne dedik olduğunuz ve ne zaman o güçlü, bunları çekmek değildir ve homojenleştirmek ve onlar gibi değil onlara ses bir sanatçı var. Bilincindedir. "

Süre sabit onları dünya çapında yıldız zaten yaptığı benzersiz özünü kaybetmeye çalışır kendini bu anlamda güçlü olarak onların sesi biraz daha fazla Amerikan kaya tarzı tanıtmak deneyin daha kolay çocuklar ile çalışma yaptı, Spock, dedi. "Bu itin ve çekin kamplar arasında olup," büyük var dedi. "Ben albüm çünkü büyük olacağını düşünüyorum. Bunun üzerine 10 yıl geriye bakmak için söyleyin, 'Vay gidiyor olduğum için, Elvis Presley ile çalıştı! "

Christy, çünkü gerçekten de işbirliği ediyorum şarkı Avril Lavigne yazılmış sevdim TH Matrix için, "seninle yaşıyorum geldiğini söyledi, Korn the Other Side albümü üzerinde bakın kendi üretim" gibi.

"Bu şarkı ve üzüntü gibi gerçekten dokunamayacağı vardı," o Lavigne uyumsuz söyledi. "Onlar Korn kayıtları gibi çok, fakat onlar, 'Biz, ama gerçekten iyi yapmak değildir. Ama bu bizim için bir bant olarak doğru değil. "Şimdiye kadar, Matrix ki, Albüm için TH ile çalışmış tüm şarkılar yazılı olarak işbirliği var ve zaman, Scott de altı bu şarkı üzerinde çalışmalarını tamamladığını söyledi.

Albüm geçici olarak geç ilkbaharda, Christy göre kaynaklanıyor; TH's etiket için bir sözcüsü yorum basın anda ulaştı edilememiştir. "Tam olarak kim olduğunuzu ve ne yapıyorsun bilmeden de güven, nasıl, inanılmaz olan genç verilen" Spock söyledi. "Bu kesinlikle bir Hazreti İsa kaydı ama kaya etkileri ile çok farklı çocuklar üzerinde çapraz olacak ... ve hatta bazı yetişkin gibi pop şarkının karanlık yüzü değil getir" dedi.

Ve TH albümü yanı sıra, Christy uzaklıktadır Korn şarkıcı Jonathan Davis' yalnız ilk, iCarly "star Miranda Cosgrove, sonraki Ashley Tisdale CD ve yeniden başlatılması" Şöhret için film müziği "ile bir albüm üzerinde taşlama olan Matrix" dedi

Alıntıdır ka25
blossom.
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   C.tesi Mart 28, 2009 5:40 pm

Saol askım! ka25

Moderatör

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   C.tesi Mart 28, 2009 6:07 pm

sağol gülüm
haha
GizemB*
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   Paz Mart 29, 2009 7:04 pm

Bişi değil xD değil:w
~~EmOcİx~~
Moderatör
Moderatör

Nerden : Şimdi ben nerde miyim ? OLmayan bir yerdeyim ... HayeL elemin deyim (!) Ama senLeyim xD
Lakap : Bebeğim (: Peri Kızı .. qüCüq Emoo ..(:

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   Perş. Nis. 23, 2009 1:06 am

SağoL Gİzem (:

SensizLiğe inat !
Yine sen !
Tom ..

SapşaL sevğiLim ..(:

♥️♥️ << qiZ3m[[K]]auLitz ¦ >> ♥️♥️

Sadece seninle
...!
duyqhuu
Moderatör
Moderatör

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   C.tesi Tem. 18, 2009 2:38 am

sağol canım (=
bill-_-elif-_-tom
Moderatör
Moderatör

Lakap : M@vİş/élifNUR:)

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   Cuma Ağus. 21, 2009 8:43 am

saol yiwrum:D

MesajKonu: Geri: Albüm hakkındaki kesin bilgiler!   

Albüm hakkındaki kesin bilgiler!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hüdai Aksu ''7'' FuLL Albüm
» Ahmet Kaya 23 full albüm no rapid
» Zuhal Olcay ''7'' FuLL ALbüm
» İsmail Hazar ''9'' FuLL ALbüm
» Yivsiz Silahlar Hakkında