Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD

YazarMesaj
LindaTomyKau.*
Emekli
Emekli

Lakap : Tom Asıgı..Kapson..meLezcan[kankyLerım der xP] Gıbı gbı xD

MesajKonu: TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD   Paz Mart 29, 2009 7:18 pm

Nasıl hissediyorsunuz kendinizi ?

Bill : Forest National'daki konserimiz için çok heyecanlıyız . Belçika'lı fanlarımızla karşılaşmaya ihtiyaç duymamızın üzerinden çok zaman geçti . Her gün , müziğimizin sınırları geçtiğini görünce şaşırıyoruz . Bu inanılmaz bir duygu . Yerler çok çabuk satılıyor . Hiçbir zaman beklemiyoruz . Orada bulunmak ve fanların yüksek derecedeki aşkının ve enerjisinin ortasında konser veriyor olmak bizi gerçekten sevindiriyor .

Sahneye çıkmadan önce uyguladığınız bir ritüel var mı
Bill : Bu tam da bir ritüel sayılmaz aslında . Gustav tek başına kalmayı seviyor , müzik dinleyerek konsantre oluyor . Georg , ben ve Tom'a gelince , biz şov başlamadan önce birlikte olmayı ve birlikte stresli stresli oturmayı seviyoruz . Kendimizi yarım saat önceden bir odaya kapatıyoruz ve kimsenin giriş izni olmuyor . Menajerimizin bile . Olabilecek en kötü şeyleri hayal ediyoruz ve bunlara gülüyoruz . Bu bizi gevşetiyor .

Peki olabilecek en kötü şeyler neler ?

Tom : Bill'in sesini kaybetmesi ya da bir tecavüz olayının olması [güler]
Bill : Y-uhalanmak ve sahneye pet şişelerin atılması .

Geçen sefer bana , sahneye tampon atıldığını söylemiştiniz . Bu çöp kadar kötü zaten , öyle değil mi ?

Tom : Evet , ama neyse ki kullanılmış değillerdi . [güler] (*** artık atıcak başka şey bulamamışlar mı? )

“Değillerdi” mii ? Nee , bir sürü mü atıldı ?

Tom : Evet , bence fanlar aştı olayı . (bencede aşmışlar tyok artık)Bir tanesini aldım , havaya kaldırdım ve onlara sordum : “Gerçekten bununla ne yapmamızı bekliyorsunuz ? ” Çünkü bize atılan prezervatiflerin yararını anlıyorum ama tampon mu ? Bunu kullanmamızı mı istiyorlar ? Eğer cevap evetse , onlar gerçekten sapık olmalı
Eee başka neler atıldı size ? (ben sayayım SÜTYEN TANGA kullanılmış ÇAMAŞIRLAR )

Tom : Aşırı fazla sütyen ve kilot alıyoruz . Neredeyse konserdekilerin yarısı çıplak oluyor . Onlardan bir koleksiyon oluşturabiliriz ..... İç çamaşırlarından demek istiyorum .(Millet pul koleksiyonu yapar siz sütyen )

Bir profesyonelin bakış açısından , herşey sizin için iyi gidiyor . Yeni hayatınız nasıl geçiyor ? Serbest misiniz yoksa çok mu yoğunsunuz ?

Tom : Biliyorum bunu demek gereksiz , ama sürdürdüğümüz yaşamda aşk ilişkilerine zamanımız yok . Kısacası demeye çalıştığım GERÇEK bir aşk ilişkisi . Aynı zamanda bu beni sadık olmaktan ve bağlanmaktan daha fazla ilgilendirmiyor .) Benim sadece kazanç sağlamaya ve parıldamaya ihtiyacım var .
Bill : Ben bayılıyorum buna . Tek gecelik ilişkiler beni bağlamıyor . Aşktan deliye dönmeye bayılıyorum ve tabii benim için orada bulunacak bir kız arkadaşa sahip olmaya .. Ama zamanım yok . Ve ayrıca Georg , Gustav ve Tom'la bir anlaşma yaptık , grup öncelikli . (
Ama Tokio Hotel kurulmadan önce aşık oldunuz değil mi ?
Bill : Ben büyük aşka inanırım , hayatımız boyunca sadece bir kez karşılaşabileceğimiz o aşka ... şansımız varsa eğer . Çünkü bence bir sürü insan hiçbir zaman o kişiyle karşılaşamıyor ve bu çok üzücü . Ben , kendim , onu bulmayı gerçekten umuyorum , geri kalan günlerimin hepsini onunla geçireceğim . Ve evet , çoktan bazı kızlar tanıdım ve aşık oldum . Birine çarpılmanın ve insanın midesinde kelebeklerin uçuşmasının ne olduğunu biliyorum ama hala Aşk'ı bulamadım , şu büyük “A” lı olanını ...

Tom : Bill ve benim aşk tanımlarımız çok farklı . Ben , birçok kızı sevdim ve onlar için delirdim . Aşırı fazla kız için [güler] . Ben gerçekten hayatta bir sürü kez aşık olabileceğimizi düşünüyorum ve neyseki bence bizim için bir sürü insan yaratılmış . Ya da en azından birkaç kişinin kaderinde bizim yolumuza çıkmak var ve bize tabii ki bir şey öğretmek de vardır .. Ben bizi mutlu edecek ama belki de hiç karşılaşamayacağımız , sadece tek bir kişi olduğuna inanmak istemiyorum . Ben kardeşime göre daha az idealistim .

Bir kızın size yaptığı en kötü şey ne ?

Bill : Tırnaklarıma cila sürdüğüm için beni terk etmesi !
Tom : Vay , ben görmüyorum öyle şeyler . Gazetecilerin size hep sorduğu ve sizi sinir eden soru ne ?

Bill : Bir kızla yatmış olup olmadığımız ! Benim önceden aşk ilişkilerim oldu ve hayır zamanımızı PlayStation oynayarak geçirmiyoruz .

Ve müziğiniz için deliren kızların aynı zamanda size aşık olmasını nasıl algılıyorsunuz ?

Tom : Küçük bir şehirden gelmemize rağmen şuan sahnede olmak ve başarıyı tanımak , bu çoktan büyük bir şey . Yani bizi yücelten ve hayatımız boyunca hayal bile edemeyeceğimiz kişiler olduğumuzu düşünen kızların yüzüne bakmak .... Ama diğer gruplarla karşılaştırılınca biz otentik ve gerçeğiz . Konserdeyken hiçbir zaman rol yapmıyoruz , bir maske takmıyoruz biz . Belki budur kızların bize aşık olmalarının sebebi . Her neyse , bu benim bugüne kadar bulabildiğim tek açıklama .. [güler]

Gelecek aylar için ne diliyorsunuz ?

Bill : Ehliyet sınavımızı geçmeyi . Böylece ayarlamalar yapabilir ve arabama delice bakabilirim .

Tom : Ve Cennet gibi bir adada hiçbir şey yapmayarak birkaç gün geçirmek ..

Çocukluğunuzla ilgili hangi anıları saklıyorsunuz ? O dönemi nasıl tanımlarsınız ?

Bill : Her zaman geleceğimize ve kendimize güvenimiz vardı . Güçlü bir karakterimiz vardı . Müzik yapmaya çok erken başladık çünkü bunun bizim için daha iyi olacağını biliyorduk . Her zaman için yaşamak kolay olmadı tabi . Okulda , o midye gibi yere dönmeye ihtiyacımız yoktu , öğretmenlerle ve diğer öğrencilerle çatışmalara sebep olan o yere ...Ama bundan başka şeylerde okuldan nefret etmemizi sağladı . Gerçekten Bıkmıştık .

Tom : Ben her zaman için bir yumurcak oldum . Her zaman olduğum çocuk gibiydim . Neyse ki fazla olan o değil Bana her gün rehberlik ediyor .

Bill : Ama fanlarımızın inandığının aksine biz gerçekten mükemmel olmaktan çok uzağız Başarımızdan dolayı çok tanınıyoruz ama kesinlikle bir model olarak alınmak istemiyoruz .

Tom : Hayır , ben patlayacak gibi hissediyorum kendimi . Konser bitince otele düzgün bir şekilde dönmüyoruz . Çok kışkırtılmış oluyoruz böylece suça karşı dayanmak gerçekten zor oluyor . Özellikle bizim yaşımızda . Partiler vermek , gittiğimiz her şehirde yeni insanlar keşfetmek , bu da benim bu mesleği sevmemin nedenlerinden biri .
MiLL
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : B..* MiLL

MesajKonu: Geri: TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD   Çarş. Nis. 22, 2009 9:19 am

Sağol
eLfbSra
Moderatör
Moderatör

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD   Çarş. Nis. 22, 2009 5:25 pm

sağol aşk asd
bu arada aşk
kaynağını da yazıversenee ka25
FallenAnqel
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD   C.tesi Nis. 25, 2009 10:38 pm

saol canım
duyqhuu
Moderatör
Moderatör

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD   Salı Mayıs 05, 2009 8:52 pm

yuhh Anaammm!
ne tamponu ne sütyeni külodu yha azmış bunlar resmen asd
saol canım ka25

TH sahneDe kendıLerıne atıLan seyLer Hakkında konusTu xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yivsiz Silahlar Hakkında
» İ.Hakkı hazretleri Marifetname 2
» Backstreet Boys Hakkında Pek Bilinmeyenler...