Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Onu Anlamak İçin Dövmelerine Bakmak Yeterli!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
éLaGirL
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : keDi kaSabı ukaLa cadı vss

MesajKonu: Onu Anlamak İçin Dövmelerine Bakmak Yeterli!   C.tesi Nis. 25, 2009 12:47 pm

Amerika’daki konser ve reklam süreci sırasındaki çalışmalar Miley Cyrus ve Jonas Brothers’ın ki gibiydi, Tokio Hotel ünlülere has yaşam tarzıyla iyi anlaştı mı?

Bill Kaulitz bütün bu sorumluluklar için yeterince hazır mı?
Zorunluluğu kabul edilen bir şey vardır; “Konserde ne oldu?”
Medya ünlülerle uyuşmayan ve hayranların doğrusunu bildiği şeyler göstermeye bayılır.

Bu sessizliğin bir sebebi var mı?

Şimdi hafızalarınızdaki kumları silkeleyin, hayranlar şu günlerde bazı şeylerin normal gitmediğini bilmekle beraber, daha fazla gerçeklik öğrenmeyi umuyor.
Tokio Hotel’in promosyonlarını yapan tek kurum Cherrytree’ye göre grubun Hollywood yada Perez Hilton’un doğum günü partisinde bulunmadığı kesin olduğu halde Lady Gaga onların hayranı olduğunu söyledi.

Bill Kaulitz ve Tokio Hotel’in üyeleri geleceklerini planlamak için önemli ve kritik seçimler yapıyor olabilir.

Başla yada Amerika’nın Yıldızlar İçin Oluşturduğu Sisteme Katılma!

Bu bütün ünlülerin hayali gibi görünüyor, ama kuşkusuz bu grubun seçimi. “Tokio Hotel’in Doğuşu” isimli kitabın yazarı Jim Courbis’e göre o bundan emin:

“Bill Kaulitz için yalnız olabilmek çok zor” Zorunluluklar çerçevesinde yaşıyor olmak, bazı şeyleri ister istemez kabul etmek.... gibi.

Aslında bunu anlamak için yaptırdığı dövmelerin anlamlarına bakmak yeterli.
Bu dönemde açıklanması en zor olan şeyse onların yeni albümlerinde bir uyum sağlama dönemi yaşıyor olması.

kaynak:http://www.tokiohotelfantr.com/board/index.php?topic=38746.0

ama harbiden zor günler yaşıyolar ben onların yerinde olsa 1 saat dayanamam o kadar yalan haber o kadar aşagılayıcı sözler
Ben hala nasıl dayandıklarına şaşıyorum
yorum please..!
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

Nerden : biLL^in pozisyonuna qöre deqisiyo xD ( anLayana xD)
Lakap : biLL'nqie

MesajKonu: Geri: Onu Anlamak İçin Dövmelerine Bakmak Yeterli!   Çarş. Mayıs 13, 2009 4:39 pm

“Bill Kaulitz için yalnız olabilmek çok zor”
bekLe beni aşkımmmmmmmmmmmm xD

evet katıLıyorum o kdaaR şeye dayanamazdım bende xS

Onu Anlamak İçin Dövmelerine Bakmak Yeterli!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası