Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
LindaTomyKau.*
Emekli
Emekli

Lakap : Tom Asıgı..Kapson..meLezcan[kankyLerım der xP] Gıbı gbı xD

MesajKonu: Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *   Paz Nis. 26, 2009 10:59 am

Tokio Hotel Amerika'lılara Yeterince ayrıcalık vermediklerini düşünmüş olacak ki birde onlar için Özel Blog tutmaya Başlamış

Bu Bloga Sadece ama Sadece Scream'in Amerikan versiyonunu aldığınızda içinden çıkan şifreyi girerek ulaşabiliyorsunuz

Merhaba çocuklar , Bill burada ! Geri döndüğüm için çok mutluyum .. bunun nasıl iyi hissettirdiğini hayal bile edemezsiniz ! Şuan NYC'deyiz , cuma öğleden sonra vardık . Ertesi sabah sabah 5'te kalkmamız gerekti ve bu biraz zordu ama burada olmak tüm bu güçlükleri telafi ediyor .. Amerika'da olmak inanılmaz ! Cumartesi çok eğlenceli olan Bamboozle Festivalinde çaldık – tekrar sahneye dönmek benim için büyük bir rahatlamaydı . Pazar boş günümüzdü yani çok uzun süreliğine uyuduk . Sonra Tom ve ben kalktık ve biraz kahve almaya gittik ve öğleden sonra bu şansı New Tork'taki barları dolaşmak için kullandık . Gelecek 7 günümüz New York'taki tanıtım ve performanslarla dolu olacak . Bizle kalın ve gelecek pazartesi size herşeyin nasıl gittiğini bildiricem . Kendinize iyi bakın , yakında yine sizinle konuşucam ..

Merhaba Çocuklar , bu Tom . LA'e yeni vardık . Pazar günü NY'de heyecan dolu bir hafta geçirdikten sonra ! Bu hafta bize verdiğiniz destekten dolayı basitçe uçurulduk – nerede olursak olalım , SİZ her zaman oradaydınız . Müthiş bir performansımız oldu MTV TRL' de , Virgin Megastore'da harika bir şarkı söyleme seansı , bazı cool röpörtajlar , Conan O'Brian'da heyecan verici bir performans ve Philly'deki imza günümüzde muzip bir zaman .. Salı akşamı Times Square'e doğru gittik ve MTV'de kendi koca resimlerimizin asılmış olduğunu görünce tamamen çıldırdık – aşırııı süper . Şuan LA'de olduğumuzdan , konserde çalmadan önce biraz okyanusta rahatlamak için Santa Monica'ya gittik . Bu Bill'in Ameliyatından sonraki ilk tam şov – hepimiz çok heyecanlıyız ve sizi orada görmeyi umuyoruz . Kendinize iyi bakın – Tom .

Merhaba Çocuklar , yine ben Tom ! Şuan Kanada'dayız . Bu Kanada'yı karsız ve güneş ışıldarken ilk görüşümüz – bu harika ! Dün Toronto'dan ayrıldık ve şuan Kuzey Amerika seyahatimizdeki son konserimizi çalacak olduğumuz Montreal'deyiz .. inanılmaz bir seyahatti şuana kadar . Toronto'da Much Music'teki “Much on Demand” e gittik ve bu gerçekten bizi uçurdu . Siz çocuklar o kadar heyecanlıydınız ve o kadar yüksek sesle tezahurat yapıyordunuz ki Bill ve ben kendi sözlerimizi anlayamıyorduk – ama buna bayıldık . Siz çocuklar harikasınız ve bu bize gerçekten enerji veriyor . Geçen Cuma Toronto Sound Academy'de olan şov için çok heyecanlıydık ! Söylemem gerek , siz çocuklarla harika zaman geçirdik sahnede – geldiğiniz için teşekkürler ! Cumartesi boş günümüzdü ve Toronto'da dolanmak ve şehri biraz daha görebilmek için zamanımızı ayırdık . Bir lunaparka bile gittik ve değişik roller coaster'lara bindik – aşırııı eğlenceliiii ! Şuan , Montreal'de olan bugünkü şov için hazırlanıyoruz . Hepinizi orada görmeyi umuyorum – hep birlikte harika bir gece geçirelim ! Şey , yakında konuşuruz , kendinize iyi bakın şimdilik . Tom .

Hepimiz Almanya'ya geri döndük ve ne söyleyebilirim? Kuzey Amerika'da gerçekten harika zaman geçirdik.
En son showumuz montrealdaydı ve inanılmazdı- böyle enerji ve heyecan verici dinleyicilerle!
Sizler bütün show boyunca o kadar gürültülüydünüz ki biz,tam da istediğimiz gibi olan sahnede kendimizi bile zor duyduk.
Sonra Almanya'ya geldik ve büyük bir sürpriz bizi bekliyordu : Cuma gecesi alman muzik kanalı
VİVA ,aday gösterildiğimz COMET i açıkladı! VE biz 3 oylamdada adaydık ve 4 ödül kazandık
Best Live Act”, “Best Band”, “Best Video”. şovun sonunda tekrar çağrıldık.
SUPERCOMET !!Aslında bu şovun kazananlarının kazananına verilen bir ödüldü ve siz yine ne kadar inanılmaz olduğunu göstermiş oldunuz!
Ve gerçekten hepsi tamamlandı ve bizi herkes herkes kıskanmalı çünkü siz varsınız,
Ve bence biz en iyi fanlara sahibiz!

Herkes kensine iyi baksın

bill

KAYNAKK: http://tokiohotelus-forum.com/viewtopic.php?t=7111
oFhéLiå x3 ßiLL
Küçük Üye
Küçük Üye

Nerden : yatak ordan banyo ordan bi daha yatak bi dahada banyo yok geberene kadar 739 höhöhöh xD[BiLL]
Lakap : SoLucan[ziziL] // Lezize niNe [mumy dio] // Doktor [sex muhabbetLerinde] // Samara[kafa siyah oLdktn sonra dioLar xD]......

MesajKonu: Geri: Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *   Perş. Nis. 30, 2009 6:18 am

Lan Lan Lan yerim ben bunLArı muhabbete bak yaa konuşmadaki inceLiğe bak ALLh'ım bu sefer kesin sana geLiyorum ayy duygu seLi oLdu buraLar pp
Ama siteye biz giremiyoruz bu haksızLık amerika zaten hep görüyo TürkLeri hiç düşünen yok mu Lan Th'ye bu konuda kırıLdım vaLLa biz burda yırtınıyoruz sizi seviyoruz fLn fiLon ..... Siz gidin amerikaya bLog açın yazdım bunu bi yere ahh eLime düşmeyin Lan vaLLaha yicem hepinizi .... Ppüüü
Öhm yani enişteLer hariç hepinizi e zaten Bill kaLdı o zmn Bill'i xD
off of dertLendim yine uyuz veLet pp ..!!!
p.i.s aşkı...
lovetomm
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *   Ptsi Mayıs 11, 2009 6:36 pm

p.i.s. cnmmm
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *   

Tokio hıteL'in ameRika icin gizLi bLogu *
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Konser Bilet Fiyatları
» Stern Dergisi Ropörtajı
» İpek Ongun-Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6(Şimdi Düğün Zamanı)
» Raise Your Hands Çeviri