Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
oFhéLiå x3 ßiLL
Küçük Üye
Küçük Üye

Nerden : yatak ordan banyo ordan bi daha yatak bi dahada banyo yok geberene kadar 739 höhöhöh xD[BiLL]
Lakap : SoLucan[ziziL] // Lezize niNe [mumy dio] // Doktor [sex muhabbetLerinde] // Samara[kafa siyah oLdktn sonra dioLar xD]......

MesajKonu: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Salı Nis. 28, 2009 10:39 am

Tokio Hotel:Onnlar hakkında neler düşündügünüzü iyi biliyoruz , peki onlar sizin hakkınızda ne düşünüyorlar?

Almanya, Fransa, İngiltere
(UK), Amerika(US)… Neresi olduğunun hiçbir önemi yok,,, Fanlar, Bill, Tom, Georg ve Gustav diye bağırıyorlar!TH Por Ti’ye fanları hakkında neler düşündüklerini anlatıyor. Nefesinizi tutmaya hazır mısıınız?

PT: Beyler, Dünya'nın dört bir yanından size aşık kızlar var. Bunu görünce neler
hissediyorsunuz?
Tom: Ben fanların bizi sevmesini seviyorum (güler) (biraz karıştırdım sanırım xD)

Bill: Bu bizim kızlarımızın farkı,bazen o kadar sevebiliyorlarki;bizim soluğumuzu kesiyorlar [seN geL ben nefesini başka türLü keserim XXxxXx zua]

PT: Herhangi fanınızla yaşadığınız en iyi şeyi
hatırlıyor musunuz?
Bill: İlk çıktığımız zamanlarda, DDM'nın en başarılı yıllarıydı o zaman. Çalmaya başladığımızda;bütün fanlar bizle beraber söylüyordu,Güzeldi,Gerçekten hayran kalmıştık!

Tom: Ve Meksika’ya ilk geldiğimiz zmazan?
Bill: Wow, İmza vermek bile 2 saatten fazla sürmüştü Gerçekten ,Latin Amerika'dakilerin bizi bu kadar tanıyabileceğini düşünmemeiştik.
Tom: O gün gerçekten yorucu bir gündü ama aldığımız şey süperdi.. Ağlayan kızlar vardı,Sdece orda olduğumuzu bildikleri için,Bizi görmeyi bekleyen binlerce kız vardi.Mükemmeldi!

PT: Güzel! Hiç fanlarla yaşadığınız kötü bir anı var mi?

Tom: Kötü sayılmaz ama bazen o kadar heyecanlanıyorlar ki kendi kontrollerini keybediyorlar, ve bizi gerçekten korkutabiliyorlaar. Bir sefer Madrid'te Gustav odaya girdiği zaman yatağın altında birkaç kız varmış (Hö Anaammm! ), ve Onları gördüğü zaman üstüne atlamışlar,Gerçekten çok korkmuştu! (Doğal asd )
Bill: Aynı gün,birkaç kız görevlileri itip bana doğru koşmaya başladılar yanıma gelip İspanyolca bağırmaya başaladılar.Tom korumalarımızı aramaya başladı,Geldiler ama sonra polisler beni karakola götürmek istedi! Çok çılgıncaydi!!

PT: Fanlarınız böyle şeyler yaptığı zman sinirlenmiyormusunuz?
Bill: Bazen, ama anlayabiliyoruz ve Bu yüzden durup bir fotoğraf çektiriyoruz veya CD imzalıyoruz.

PT:Çocuklar çok hoşsunuz! ( Ne demek bu ya adam azıtmış buLunmakta haha ) Ama fanlarınız için böyle şeyler yapmanız sizi yormuyor mu?

Tom: Sorun Değil ki!. Bence bazen iyi ve kötü günlerimizolabiliyor.Netice de İnsanız ve kötü zamanlarımız olduğunda hiçbirşeyi imzalamak bile istemiyoruz.
Bill: Ama bu konu yüzünden onlara kötü davranmayız asla.Onları çok seviyoruz ve onların bizle olmasını çok seviyoruz o yüzden ne olursa olsun onların kendilerini kötü hissetmeleerine sebep olacak birşey yapmayız.

PT: Fanlarınızın sizin için tehlikeli birşeyler yaptığı hıçç oldumu?

Tom: Evet! Bir kere bir kız pencereden odaya girmeye calışmıstı ve düşmüştü,O kadar korkmuştukki çünkü onun yaralandığını sandık.
Bill: Hava alanında komik birşey yaşamıştım,Orda kendi başıma rahatca takılıyordum ve bir grup kız ""AhlakSız TekLif"" diye bağırmaya başladı.Herkes onları duyabiliyordu orda ve gerçekten çok utanmıştım ben.

PT: Bu demek oluyor ki fanlarınızla bir şeyler yaşamıyorsunuz?

Bill: Eger gerçekten ciddi bir ilişki olacaksa. Bunu için gerçek bir kız arkadaşı istiyorum onu tanımalıyım ve beni anlamalı ve kariyerimde desteklemeli.Böyle bir kız olursa fan olup olmaması hiç önemli değil gerçekten. ( ovv yerim seni geL yavrum ben varım açtım koLLarımı XXxxXx )
Tom: Söylemem lazım ki, benim fanlarla birkaç ilişkim oldu ama sadece eğlence için hiçbir ciddiyeti yoktu!.

Bill: Başka bir dille ben daha romantik biriyim. Gercek ask için bekliyorum,Herkes için tek bir gerçek aşk var ve onu bulmayı bekliyorum ve bulana kadarda müziğime odaklanıyorum.Çünkü bu benim Tutkum!...

[/center]
"qenLynn
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : qenLü

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Çarş. Nis. 29, 2009 9:08 pm

SagoL Komik Bi Roportaj Ya
oFhéLiå x3 ßiLL
Küçük Üye
Küçük Üye

Nerden : yatak ordan banyo ordan bi daha yatak bi dahada banyo yok geberene kadar 739 höhöhöh xD[BiLL]
Lakap : SoLucan[ziziL] // Lezize niNe [mumy dio] // Doktor [sex muhabbetLerinde] // Samara[kafa siyah oLdktn sonra dioLar xD]......

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Çarş. Nis. 29, 2009 9:33 pm

bişe deiL canım flower
*laura
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   C.tesi Mayıs 02, 2009 2:01 pm

ayy yazık gusucuğuma yaa
kızlar baya korkutmuş olmalı gusuyu
saol cnm
azra
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : manyak, uzaylı, vampir, azra...

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   C.tesi Mayıs 02, 2009 7:47 pm

çok tatlı bi röp. sağol cnm

bunlr Türkiye'ye geldiklerinde de anlatacak bi sürü anısı olcak
biz daha çatlağız çünkü
hele ben!!!
oFhéLiå x3 ßiLL
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Paz Mayıs 03, 2009 12:30 pm

katıLıyorum cnm en azından bi kuLis basma oLayı yaşanır asd
Kimse yapmazsan benim yapacağım kesinde ordanda hup yatak zuhaa
ToMkEşş
Küçük Üye
Küçük Üye

Nerden : En DéRinLéRdéNn und ToM'un altından zuhaaa.... xD...
Lakap : JeRrY <> azGın Abaza heyvanım <> SexY baby xDxD.....

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Paz Mayıs 03, 2009 7:49 pm

yha asko cok gusel bi rop. saol dnkee Muck
la ben ToM içn nelr yaptm ama bunalşrn haverş yok amk. yha Sad
eLfbSra
Moderatör
Moderatör

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Çarş. Mayıs 20, 2009 8:17 pm

sağol canım
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

Nerden : biLL^in pozisyonuna qöre deqisiyo xD ( anLayana xD)
Lakap : biLL'nqie

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   C.tesi Mayıs 30, 2009 11:35 am

Bill: Bu bizim kızlarımızın farkı,bazen o kadar sevebiliyorlarki;bizim soluğumuzu kesiyorlar.. evet senin kızınım aşkım xD ben daha nasıL soLuğunu kescem senin sen merak etme xD
_

Tom: Kötü sayılmaz ama bazen o kadar heyecanlanıyorlar ki kendi kontrollerini keybediyorlar, ve bizi gerçekten korkutabiliyorlaar. Bir sefer Madrid'te Gustav odaya girdiği zaman yatağın altında birkaç kız varmış (Hö Anaammm! ), ve Onları gördüğü zaman üstüne atlamışlar,Gerçekten çok korkmuştu!

zhaha xD
yazık gus'uma xD
çok mu korktun xD
__

Bill: Hava alanında komik birşey yaşamıştım,Orda kendi başıma rahatca takılıyordum ve bir grup kız ""AhlakSız TekLif"" diye bağırmaya başladı.Herkes onları duyabiliyordu orda ve gerçekten çok utanmıştım ben.

ben bağırmam aşkım xD
direk oLaya gireriz xD
__

Bill: Eger gerçekten ciddi bir ilişki olacaksa. Bunu için gerçek bir kız arkadaşı istiyorum onu tanımalıyım ve beni anlamalı ve kariyerimde desteklemeli.Böyle bir kız olursa fan olup olmaması hiç önemli değil gerçekten

biri bana mı sesLendi xD
doğru yerdesin aşkım xD
_
Bill: Başka bir dille ben daha romantik biriyim. Gercek ask için bekliyorum,Herkes için tek bir gerçek aşk var ve onu bulmayı bekliyorum ve bulana kadarda müziğime odaklanıyorum.Çünkü bu benim Tutkum!...

romantik erkeğim benim xD
bende seni buLmayı ebkLiyorum aşkım..
müzikten sonraki tutkunda ben oLcam inş xD
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Ptsi Haz. 01, 2009 3:11 pm

Cidden ya xD
Türkiye'ye geLseLer bir!!..
anLata anLata bitiremeyecekLeri anıLarı oLacağına eminim ! xD
Bu yüzden geLin Lan xD

p.i.s canım xD

*

ir|elif|m *
tokio hotel nena
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : KıZzıl CcadıI

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Perş. Haz. 11, 2009 10:13 am

azra demiş ki:
çok tatlı bi röp. sağol cnm

bunlr Türkiye'ye geldiklerinde de anlatacak bi sürü anısı olcak
biz daha çatlağız çünkü
hele ben!!!

kesinlikle hatta bütün röportajlarda türkiye anılarından birileri anlatacaklardır eminim hatta
bill şöle bişi anlatabilir bill: beni göremediği için bir binanın üstüne çıkmıştı ve bill'i göremez ve imza alamazsam burdan atlarım die bağırıyordu ve onun için spring nich'i sölemiştim die bilir bu binadan atlamaya kalkan kız kim olabilir die sormayın tabi ki bn Very Happy Very Happy ka25
Ashley_Cansu_Tom
Moderatör
Moderatör

Lakap : Tansu,Jans

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   Perş. Haz. 11, 2009 8:58 pm

sğaol bebishm

Merlin & Arthur Dostluğu

Tom & Bill Kardeşliği

feyza
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : kasap

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   C.tesi Haz. 12, 2010 6:24 pm

ayy hem röp. hemde yorumlarına çok güldm kızlar çok komiksiniz yha ewet biz onlardan dha çatlağız bi çok anıları olur
ayrıca saol cnm güsel bi röp. olmuş.
burdada görüldüğü gbi tom la bill arasında ki fark biri romanrik herifin teki (cnm seferm bn romantizmi ) biride aşka inanmayan kalpsizin teki ama yaşı ilerledkçe düşünceleride değişir umarm =(
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!   

Tokio HoteL sizin hakkınızda ne düşünüyor...?! Fan hakkında yorumLar..!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel Konser Bilet Fiyatları
» Stern Dergisi Ropörtajı
» Raise Your Hands Çeviri
» Yivsiz Silahlar Hakkında
» İ.Hakkı hazretleri Marifetname 2