Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

>> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
FreiHeiT
Emekli
Emekli

Lakap : diLan kLauLitzner

MesajKonu: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 2:18 am

kusmak isteyen? lol!
bugün çökük pcme format atıldı ve hikayeyi zar zor kurtarabildik XXxxXx
bu öküz hikaye için resim ve müziklerimden oldum ama neyse hb
tekrar pcmin çökmesi gibi bir durum olmasına karşın önlemimi alıp siteye tüm bölümleri koymak istiyorum asd
bir buçuk bölümcük içn bütün bölümleri koycam şimdi asd
sayfa yapmak falan istemiyorum kafama estikçe bölüm koyarım siz yorumlarınızı esirgemeyin
yalnız bu kaç oldu ya 3.kez yeniden başlıyorum bi bitiremedik şu lanet olası hikayeyi zuhaa
3-4 ay oldu lan zuhaa
hikaye değil roman oldu haha
bide hikayeyi okumayınca bi eksiklik oluyor bende hissettim bunu cooll
neyse koymaya başlıyorum. hadi kazamız msajhwrdşaskda olsn asd

1.Bölüm

Dışarıda çok pis bi yağmur var ve ben otobüsü yakalamaya çalışıyorum.Kahrolası şoför gaza basınca üstüm başım da çamur oldu.Mecburen yürümek zorundayım..
Yağmur o kadar şiddetli yağıyor ki ölmek istiyorum….
Sonunda otele varabildim.Umarım geç kaldım diye şef kızmaz.İçeri girdiğimde herkes bana tip tip bakıyordu.Şef yine karşısına almış herkesi…

-Pardon şef geç kaldım girebilir miyim?
Şef:oo hanım efendi sonunda teşrif etti.Buyrun geçin bakalım..
-üstümü değiştirip hemen geliyorum…

Odaya girip dolabımı açtım.Üstümü değiştirip elimi yüzümü kuruttuktan sonra işkence yerine geri döndüm.Şef görevlerimizi söylüyordu.

Şef: 480-490 odaları senin Julia..hadi bakalım herkes görev yerine..

Arkadaşlarımla görüştükten sonra Samy’nin yanına gittim.O bu otelde resepsiyonda çalışıyor.Uzun zamandır arkadaşız.…

-selam Sam ne haber?
S:iyidir Julia.Yine geç mi kaldın?
-evet kardeşimi okula bıraktım.En yakın zamanda kendime yeni bi iş ayarlamam lazım havalar da soğudu zaten böyle olmuyor..
S:istersen ben sana iş ayarlayabilirim..
-iyi bir iş görürsen söylersin.Haa bu arada 480-490 odalarında kimler kalıyor? O odalar bana ait..
S:Bir bakalım…. Oo sadece 4 oda dolu. 480’de iki çift var çok gençler balayı için sanırım..483’de genç bir bay var ama bugün ayrılabilir…485 ve 490’da tek kişi kalıyor ikisi de erkek..umarım bugün diğer odalara gelen olmaz..
-umarım..neyse görüşürüz çıkışta..
S:tamam canım kolay gelsin…

Şu salak arabayı yukarı taşımaktan bıktım artık..4.kata geldim ve ilk odam 480..
Kapıyı çalıp “odayı temizlemek için gelmiştim,girebilir miyim” dedim ama içerden ses gelmedi.Dışarıda da bi uyarı olmadığına göre içeri girebilirim..
Ahh tanrım burası leş kokuyor…Camları açtım oda havalansın diye..Çok pis bi çift olmaları lazım.Yatak örtüsü dağınık yerde çöpler, iç çamaşırları ve kıyafetleri var..
İlk önce yatak örtüsünü değiştirdim.Bakmaya bile korkuyordum açıkçası..Daha sonra çöpleri topladım ve banyoyu temizledim.Daha şimdiden belim kopacak gibiydi.Biraz dinlensem bişey olmaz sanırım..
Tam koltuğa oturduğumda içeri öpüşerek iki çift girdi.Onlar beni fark etmeden ayağı kalktım..

-öhöö öhöö…
Adam:sen de kimsin genç bayan..

Şu genç bayan lafına öyle bi güldüm ki. Ehh içimden tabii…

-ben oda görevlisiyim.Odanızı temizlemek için gelmiştim ama şimdi çıkıyorum.

Kadın arkamdan pis pis bakıyordu.sanki kocasını yiyecekmişim gibi..
Oradan kendimi atıp direk 490. odaya girdim.Bu oda diğerine göre daha iyi.Banyosu da gayet temizdi.Çarşafını değiştirdikten sonra tozları da aldım ve dışarı çıktım.
boş olan diğer 4 odayı da temizledim.Odalar kullanılmamış olduğu için sadece tozları aldım ve hemen bitti..Saat 3 olmuş.Yemek molası…
Yemekhaneye gittim.Sam ve Linda çoktan oturmuş yemeklerini yiyorlar.Linda’da yakın arkadaşlarımdan oda otelde çalışıyor ve Samy’e aşık.. Yemeğimi alıp yanlarına oturdum.

-selam millet.
S & L : selam..!
L:bugün çıkışta kardeşini almaya gidecek misin July?
-hayır bugün teyzem alacak..
L:neden böyle yapıyosun seni hiç anlamıyorum Julia..Annen ve baban varlıklı ama sen burada hizmetçi olarak çalışıyorsun.Doğrusu bu çok gülünç bir şey..!
-ben kendi ayaklarım üstünde durmaya çalışıyorum Linda.Onlar boşanarak bana ve kardeşime en büyük kötülüğü yapmış oldular.Şimdi onların parasıyla karnımı doyuramam.
L:saçmalık..!
S:yapmayın kızlar…asıl sen saçmalığı bırak Linda.Julia kendi kararlarını verebilecek yaşta..

Samy’nin beni koruması Linda’nın hoşuna gitmedi sanırım.Masadan büyük bir hızla kalkıp gitti.Şef bana bu aralar iyi davrandığı için ara sıra köpürüyor zaten.Önemli değil nasıl olsa barışırız…
Yemeğimi bitirdim saat 4 olmuş..Mesai bitene kadar (saat 8’de) geriye kalan 4 odayı da halletmem lazım bu yüzden hemen yukarı çıktım ve 483 no lu odaya girdim.Kapıyı çalmayı unutmuşum ama neyse ki içerde kimse yok.Oda da gayet temiz görünüyor.
Yatağın yanında açık bir valiz var.Valizin kenarına atılmış bir t-shirt gördüm.Bunun sahibi çok kilolu olmalı çünkü t-shirt baya geniş…
Valizin içindeki şapkalar çok hoş. Dayanamayıp bir tanesini kafama geçirdim.Büyük duruyor ama mis gibi kokuyor..bayıldım…
Birden dışardan sesler geldiğini duydum.Korkudan direk banyoya saklandım.Kapı aralığından bakarken içeriye bol giyimli bir bay (t-shirt ve şapka onun olmalı) ve bir bayan girdi…

1.Bölüm sonu

En son FreiHeiT tarafından Çarş. Mayıs 06, 2009 1:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 2:28 am

bu arada 99.bölüm part2 burada kayıtlı değil
bulabilen yada kayıtlı olan biriniz varsa bana ulaştırsın Very Happy
meLodi
Küçük Üye
Küçük Üye

Lakap : MeLody ~~ Ezgii ..!!

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 4:06 pm

buna lanassgdhatrgjjjk haha

direk koysana son bölümü :w:w
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP
Lakap : abaza bööşraa/// büşrAM xD

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 4:33 pm

ohhh aln bu hikayede gelmiş ama şimdi taa 99a kadar nasıl beklicem aln ben töbe yaa....:S
B.A.S.T
Moderatör
Moderatör

Lakap : ToMK

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 4:39 pm

Dilaaannn!!!!Bütün bölümleri teker teker koycam deme valla bayılırım

şurda....

ama..

baştan okuycam hepsini en sevdiğim roman(!) bu Anmmm
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 4:45 pm

bütün hepsini baştan koycam
direk son bölümü koyarsam kötü olur
hem dün eski bölümleri okudum çok güzeldi :w:w
B.A.S.T
Moderatör
Moderatör

Lakap : ToMK

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 4:46 pm

ah...ah...
zaten ilk bölümlere yorum yapamıodum dilan biliosun

içimde hala ukte var...... lol! ldkgşldf
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:09 pm

yeni bölüm akşama heralde lol!
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : abazamsı! ayuuuuu :P

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:12 pm

Lan ben zaten yartısından çoğunu okuyamamıştım buda bişidir hacı okurum artık yavaş yacvaş ama bariikişier fln koy zaten sitenn ömrü kısa son bölm ggelmeden kitlenbilir amaaaaan ozmn köpr,den yaa seni kada kendimi atarım hacı yaaa gizemde hikayesine bizi de katar Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:14 pm

zuhahahaa...
atlarsak toplu atlarız Razz
bende bunu yazarım artıkın:P
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:17 pm

Öbür taraftan yazarsın artık Sıcak Sıcaaaak kanka anladın sen onu şölee banlandıra banlandıraa adıda neden öldük yada abaza katliamı olur Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:18 pm

abaza gençliğin hazin sonu....
ulan tıganacam şimdi hayali bile fena aetti lan bu dünyadan bakire göçersem varya mezarda yılanları s*kerm aertık herhalde:D:D
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:23 pm

noluyo lan haha
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:25 pm

valla noldunuda unuttum lan dilan iimi bnm kafa pe*evenk oldu lan anaaamm ben napıom lan admin var karşımda küfürlere bak banlaman demi lan Very Happy
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

Nerden : biLL^in pozisyonuna qöre deqisiyo xD ( anLayana xD)
Lakap : biLL'nqie

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:26 pm

haaayyyyyy a*k yhaaa..
99 böLüm nasıL geLcek bundaaaaaaaaaaaa Ppüüü Ppüüü
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:28 pm

Banlanmadan görebilecekm miyiz ki dilan biraz daha bu sitede takılırsa 2. bölümü bile n*h okuruz lan biz :S:S:S:S
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:28 pm

bende onun için az önce sinirden braz küfretmiş bulundum herhalde kanka ama napim aln pöfff:D
abazalığımıda buraya boşaltmak istemiom radar var lan:DD:
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:29 pm

dark_killer demiş ki:
Banlanmadan görebilecekm miyiz ki dilan biraz daha bu sitede takılırsa 2. bölümü bile n*h okuruz lan biz :S:S:S:S

aynen katıLıyorum kankaLaR noLcak bizim haLimiz xS
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:30 pm

neyse kanka banlarlarsa biz gidince haliyle sitede hayat kalmaz o zmn biraz ısrar mısrar geliriz geri:P
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:33 pm

küfür etmeden konuşun bak bu bir uyarıdır:kurallar:
ya yarın iki yazılım var pcyi açamam belki
şuan laptoptayım ve hikaye pcde anladınız? asd
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:34 pm

ddiLann bizi ban Lama kuRban oLiimm xD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:35 pm

lan kanka iice bizim karşıdaki karıya döndün lan kurban olim filan:D:D
éLaGirL
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : keDi kaSabı ukaLa cadı vss

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:43 pm

aman banlansak bu sitede kişi kalmaz ki bizden başka kişi yok burda bizim gibi takllan kendileri kaybeder:D
FreiHeiT
Emekli
Emekli

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:45 pm

o kadar emin olma XXxxXx
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Çarş. Nis. 29, 2009 5:45 pm

Yalvar yakar kapımda köle olursun sonra bak dilan beni balarsan geri dön die ylvar yakar mecnuhn olsuun çöleere vurursun kndini yorumsuzluktan Razz

>> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Sonraki