Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

>> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

Nerden : biLL^in pozisyonuna qöre deqisiyo xD ( anLayana xD)
Lakap : biLL'nqie

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Perş. Nis. 30, 2009 8:45 pm

diLaaaaaannnn..
acı bize xD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP
Lakap : abaza bööşraa/// büşrAM xD

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 12:25 am

lan dilan arada ses verip gidiyon ha koy bölümleri artık yaa:@
FreiHeiT
Emekli
Emekli

Lakap : diLan kLauLitzner

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 3:01 am

ya o sesleri kendi pcmden vermiyorum ama asd
FreiHeiT
Emekli
Emekli

Lakap : diLan kLauLitzner

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 3:06 am

hadi size kıyak 2 bölüm birden XXxxXx
gerçi hafta sonu giremem
ve pazar günü ablam gidiyor
ve benim pc'm şifrelendi
ablam gittiği için laptoptan giremicem ve benim şifreli pcme kalcam
onuda 40 yılda 1 açarım çünkü şifreyi annem ve ablam biliyor asd

3.Bölüm

Sonunda beni odasına götürmeye razı etti.Yatakta oturuyoruz.Meyve tabağını da getirmişler..Boş boş birbirimize bakıyorduk..

T:ee anlatmıcak mısın? Belki yardımcı olabilirim sana..
-anlatılcak bişey değil.lütfen daha fazla ısrar etmeyin.
T:peki adın ne?
-Julia..
T:güzel isim..ben de Tom. Tanıyosundur heralde…
-hayır..daha önce karşılaşmış mıydık?
T:nasıl yani sen beni tanımıyor musun?

Onun ne demek istediğini gerçekten anlamıyorum.Kendini önemli biri sanıyor heralde..! Bana bakıp gülümsedi tıpkı siyah saçlı çocuk yani Bill gibi..

T:neyse boşver şimdi.Tanıştığıma memnun oldum Julia..

Bunu söyledikten sonra elini bacağıma koydu.Bana bakıp gülümüsüyordu..Hemen ayağı kalktım biraz daha beklersem bunun sonu da diğer adam gibi olcak..!

-ben gitsem iyi olur..
T:dur bir dakika benden korkma sana zarar vermem Julia..
-gitmem lazım..

Hemen dışarı çıktım.İşim bitti sanırım eve dönme vakti geldi..! Odaya girip dolabımı açtım üstümü değiştirirken Linda geldi.

L:nerede kaldın iki saattir seni bekliyoruz Julia acele et..
-tamam Linda 5 dakikaya geliyorum..

Neden sinirlenmiş bu yine..! Linda’ya gıcık olmaya başladım habire beni tersliyor.neyse üstümü değiştirip çantamı aldım ve yanlarına gittim.Sam ve Linda aynı semtte oturuyor.Benim evimde yolun üstünde olduğu için beraber gidiyoruz..

Otobüse binene kadar sessizdik.Sessizliği Sam bozdu..

S:Teyzenle aranız hala açık mı july?

Biz kendi aramızda hep Samy Lily July diye konuşuruz..

-evet artık ona yük olmaya başladığımızın farkındayım bu yüzden bir ev kiralayıp kardeşimle oraya taşınmayı düşünüyorum..
L:senin ev kiralayacak kadar paran var mı Julia..? kiralar ateş pahası haberin yok sanırım..
-büyük bir yer olsun istemiyorum zaten. 1 odalı olsun yeter.Jane ve ben aynı odada kalabiliriz sanırım..

Jane kardeşim olur.Şu an orta okul son sınıfta.Tam gençlik dönemi yani.Bana karşı sesini yükseltmeye bile başladı.Umarım başka bir eve taşınma fikrine karşı çıkmaz..

L:güldürme beni Julia.. Sana 100 kere söyledim ve tekrar söylüyorum annene veya babana dönsen iyi olur.Kendini düşünmüyosan Jane’i düşün..Kız bu yaşta anne baba sevgisinden mahrum kalıyo..

-tamam Linda kapatalım bu konuyu lütfen..

Linda bir bakıma haklıydı aslında..Jane’de beni deli ediyor annemde kalıcam diye..En iyisi kendime bir ev kiralayıp Jane’i de anneme bırakmak..Babamın onunla ilgilenceğini sanmıyorum…

Bunları düşünürken durağa geldiğimizi fark ettim.İndik ve birbirimize sarıldıktan sonra eve girdim..Sofrayı hazırlamışlar ama Jane’i ortalıkta göremiyorum…

-teyze Jane gelmedimi hala..?
T:odasında oturuyor..devamlı afra tafra yapıp durdu..şu kıza iyi bi ders vermek gerekiyor ama sen yinede bi konuş..

Jane’in yanına gittim.Yatakta oturmuş müzik dinliyor..

-selam Jane..nasıldı okul?
J:b*k gibiydi..
-kötü bişey mi oldu?

Jane cevap vermeyip salona gitti.İçeri gittiğimde herkes sofraya oturmuş yemeğe başlamıştı..Ben de oturdum ve şu ev konusunu açmaya çalıştım..

-Jane anneni özledin mi?
J:evet Julia..”annemizi” özledim.
-istersen onun yanında kalabilirsin ha!?
J:ciddi misin sen?
-evet kesinlikle.. [teyzeme bakarak] artık size de yük olduğumu düşünüyorum teyze..ben bir ev kiralamaya karar verdim..

Hepsinin yemeği boğazında kaldı ve öksürmeye başladılar..

T:emin misin Julia..? sonra annen evden kovdum falan sanmasın?
-hayır annemle konuşacağım yarın..

Teyzemin de bu işe çok sevindiğini anladım ama belli etmemeye çalışıyodu..

Aynada kendime bakıyorum da.. Gözlerimin altı mosmor saçım dağılmış..Kendimi çok kötü hissediyorum...Yatağa girince aklıma Tom geldi acaba şu an ne yapıyodur..?

3.Bölüm sonu

4.Bölüm

Sabah Jane’i okula bıraktıktan sonra annemin işyerine gittim.Ünlü bir müzik dergisinin yayın yönetmeni oluyor kendisi…

Odasına girdim.Beni gördüğüne mutlu oldu sanırım..yanıma gelip sarıldı.

-seninle bişey konuşmaya geldim..
A:tabi canım söyleyebilirsin.. para sorununuz mu var..?

Kadına bak yaa.. ilk önce yanımda kalın diye yalvarması gerekirken para sorununuz mu var diyo..!

-hayır çalıştığım yerden gayet iyi para alıyorum..Şey söylicektim Jane senin yanında kalmak istiyo..
A:bu çok güzel..peki sen kalmıcak mısın?
-hayır kendime bir ev kiralamayı düşünüyorum..
A:yapma Julia..neden benimle kalmak istemiyorsun?
-yarın gelip Jane’i alabilirsin..

Lafı kestirip atmıştım..Bir an önce oradan kurtulmam lazımdı..odadan çıkınca hızlı adımlarla ilerlerken merdivenin başında adamın tekine çarptım..elindeki dergiler yere düştü.Dergileri alıp ona yardım etmeye çalıştım.

-affedersiniz bayım çok üzgünüm..size yardım etmeme izin verin.
A:gerek yok bayan ben alırım.

Onun söylediklerine kulak asmayıp yerdeki bikaç dergiyi elime aldım.Yeni sayı olsa gerek..Adam yüzüme baktı dergileri alabilir miyim dercesine..

A:aa Julia sen..

Eskiden ben de burada anneme yardım ederdim..Bu yüzden yüzüme bakınca beni tanımış olmalı..

-tanışıyor muyuz?
A:beni tanımadın mı?
-özür dilerim ama çıkaramadım..
A:vayy be hemen de unutmuşsun ilkokul arkadaşını..

Aaa.. evet şimdi hatırladım bu kesin Josh olmalı..İlk okulda beraberdik daha sonra özel okula geçtiğim için ayrılmak zorunda kalmıştık..Hatamı düzeltmek için sarıldım ona..ve dergiler yine yere düştü.

-Josh.. gerçekten çok üzgünüm canım yaa kafam o kadar karışık ki…

Jo:önemli değil Julia..sen ne arıyorsun burada..
-şeyy ya benim annem burada çalışıyor onun yanına gelmiştim..sen de burada çalışıyor olmalısın..?
Jo:evet..üniversiteyi bitirdikten sonra bi tanıdığım sayesinde direk buraya geçtim..

Benimle konuşurken yerdeki dergileri topluyordu..Dergi kapağında Tom’u görür gibi oldum..

-Aaaa bu gerçekten Toommm..!!
Jo:iyi misin julia..? şu Tom Kaulitz’den mi bahsediyorsun?
-evet ben bu Tom’u daha öncede görmüştüm. Aaaa bu da Biiillll..!!
Jo:daha önce görmüş olman çok normal Julia.Çünkü bu dünya çapında çok tanılan bir grup..
-hayır..ben bunları otelde görmüştüm amaa..canlı canlı..tanrım inanmıyorum yaa ünlü biriyle aynı yatakta mı oturdum beenn…??
Jo:aynı yatak?
-boşver şimdi Josh..sen bana bir tane dergi verebilir misin oradan..çok merak ettim de.işede geç kalıyorum şimdi biyerden alamam lütfen?
Jo:tamam al bakalım..
-hadi sonra görüşürüz gitmem lazım..

Josh’dan dergiyi alıp çantama sıkıştırdım..
Otobüs durağında gittim ve bugün çok şanslıyım sanırım otobüs hemen geldi…Biraz okudum dergiyi.Röpörtaj yapmışlar..vayy be dünya çapında büyük hayran kitleleri olan bi grup..off müzik dinlemeye zamanım mı var ki..?

Otele vardım.Koştura koştura yetişmeye çalışırken Sam arkamdan seslendi.Mecburen yanına gitmek zorunda kaldım..

S:sana güzel bi haberim var Julia.. 485. ve 483. odadaki baylar bugün ayrıldılar..
-neeee..!! off ya neden ayrıldı….

Aklıma birden dün gece kafasına vazoyu geçirdiğim adam geldi..o da ayrılmış bu çok iyi ama.. Tom gitmeseydi yaa..

-yaa neyse benim gitmem lazım görüşürüz..

Odaya gittim.Üstümü değiştirirken Linda geldi.

-şef gelmedim diye çok kızı mı?
L:hayır canım sana hiç kızmıyoki zaten..
-peki yine aynı odaları mı temizliycez?
L:evet ama bu sefer tuvaletler de var.
-neyse ya yaparız..

Direk 483. odaya girdim.Etrafı kurcaladım dolaplara,tuvalete baktım ama hiç bişeyini unutmamış..Aaa dün şapkası koltuğun altına girmişti.Umarım yine oradadır…
Evet işte burada..Hemen alıp çantaya koydum ve odayı temizledim.Yemek molasına kadar baya bi temizlik yaptım.Bugün erken çıkmak istiyorum çünkü kendime ev bakmam lazım…

S:yemek yemicek misin July?
-hayır Sam ben dışarı çıkıyorum ev bakıcam..neyse afiyet olsun size..

Karnım aç olduğu için yolun üstündeki benzin istasyonunun marketine girdim.Baya büyüktü..Direk tatlı bölümüne gittim.çikolatayı çok severim…
Kendime en ucuzundan bişeyler ayarlamaya çalışırken arkamda biri olduğunu fark ettim.
Hemen savunmaya geçtim, tam karnına bi yumruk atıcaktım kii..elimden tuttu. Gözlerimi açıp bakmaya korkuyordum.. karşımdaki Tom..

T:selam Julia..
-aa.. sizin ne işiniz var burada?
T:atıştırmalık bişeyler alıyodum da.. asıl senin ne işin var?
-ben de atıştırmalık bişeyler alıyodum..şey.. ben bugün sizin odanızı temizledim..şapkanız koltuğun altında kalmış..
T:bırak şu sizli bizli konuşmayı Julia… önemli değil sende kalsın..zaten ortalığa iyice bakmaya vaktim yoktu apar topar ayrılmak zorunda kaldım otelden.
-olur mu hiç öyle..Dolabıma koymuştum şapkanı.Eğer akşam uğrarsan verebilirim..
T:şimdi gitsek..akşam işim var da.
-şimdi de benim işim var ama bu kadar önemliyse şimdi de gidebiliriz..
T:tamam tamam akşam uğrarım ben..

Kasaya gittik ve aldığım iki çikolatanın parasını zorla kendi ödedi.İyi birine benziyor ama dergide onun hakkında okuduklarım hiç hoş değildi..

T:nereye gidiyorsun bırakayım seni?
-gerek yok ben giderim..
T:hadi ama gel.. ne işin var şimdi senin?
-ev bakıyorum kendime..zaten 1 saatim kaldı işe dönmem lazım.
T:benim tanıdığım bi emlakçı var ona bırakayım seni ha?
-ben küçük ve kirası az olan bi ev istiyodum aslında..
T:tamam tamam gel ayarlarız..

Beni ikna etmeyi başardı.Arabaya bindik.Habire bana bakıp gülümsüyordu.Arabası da çok büyükmüş.. evim bu kadar olsa yeter bana….

4.Bölüm sonu
éLaGirL
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : keDi kaSabı ukaLa cadı vss

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 8:37 am

anaamam yenii bölümm ilk yorum phaha ben okuyup gelcem xD
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : abazamsı! ayuuuuu :P

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:59 am

Hoba tey tey bitmez bu hjikaye bitmez ide iki gğn bölm koymicakmışdiooo yaktın bnioff ama ii oldu öbbr tarafa hazırlık olur Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 10:12 am

dilan sen ananla ablana slmımı söyle izin verirler:D:D
eLfbSra
Moderatör
Moderatör

Lakap : eLf- Jellilphon,

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 5:20 pm

devamm
asd
bubukauLitz*
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Lakap : uzaylı,yabancı,Elayf,obezik.

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 5:35 pm

yeni okuyucu xD
cok süper bir hikaye!!..ALkış Lütfen.. cheers
cok sevdim hikayeyi..Devam... xD

*

ir|elif|m *
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 6:09 pm

Bu hikaye 99 bölm aslında 100 bölm ama onu kimse okuyamadı dha hacı onun için böle sevindirk olma en son baktıımda öbnr site 900 küsür sayfaydı bu hikaye tescilli iyi yanii Razz Ayh adaş bu arada sende hazır gelmişkene bölm koyaydın yha hikayene ne bu devAM demiş gitmiş bizi azdırmak için yaptıysan hiç gerek yok son derece kuduruğuz zatiii Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 7:25 pm

hee çökmeseydi 1000de geçerdi valla:DD:
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:35 pm

geçerdi tabe knka xD
100. böLümü merkhLa bekLiyoduk hepimiz xD
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:36 pm

Beklemede kal lan ceren o zmn daha 3temiyz 4temiyz neyiz bekle bekle ömür çürür prangalr eskir kimsenn içine girmicek hal alır Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:36 pm

şimdi işin yoksa yine bekle:D
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:37 pm

haRbidne yhaa xD
kaLdığı yerden dewam etseydi keşke diLanx D
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:37 pm

bian çghb geldi lan aklıma:D:D
kaldıın yerden devam etsen nolırdııııVery Happy:D
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:40 pm

Lan öle olmaz bnm arada kaçırdığım çok bölm vardı lan otuzdan sonrası yok bnde ama 31. bölümü görmeye bile sitenn ömrü yetmez bırak 10ü ahh ahh dilan lan ahh Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:41 pm

o zmn 30dan sonrasını koysun beya pöfff:D
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:45 pm

kanka bi 97. böLüm mü ne wardı ELif^^mm tam bizLikk okusan uçaRsın waLLa zhaha xD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:46 pm

hee lan tom kucak dolusu condomu alıp geşliyodu lan azgınlıktan bi tanede yetmez tabi aşkıma:DD:
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:47 pm

zhaha evet xD
koLtukta saLonda heryerde yapıyoLArdı zhaha xD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:50 pm

hee kızın tam yaparken gözü kapıya kayıyodu mal lan ben olsam ne kayıdracam kapılara göümü tomun şeyinden almazdım valla gözümüde elimide:D:D
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:57 pm

zhahaha eynen bende biLL'n xD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:58 pm

ztaen onlarınkinden de göz kayması imkansız lan onların ki kadr uzunundan başka:D:D
hele tomunki kullanmaktan sünmüştür lan:D
biLL-cereN
Mod Adayı
Mod Adayı

MesajKonu: Geri: >> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)   Cuma Mayıs 01, 2009 9:59 pm

zhaha xD
biLL için bakir diyoLar ama biLEmicem xD
zhaha xD

>> Oda 483'ün hizmetçisi ve Tom... (5.& 6.bölüm - 18.sayfada)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sonraki