Tokio HoteL
Tokio Hotel.Getgoo.net'e hoşgeldiniz.

Tokio HoteL

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

Lakap : abazamsı! ayuuuuu :P

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:18 pm

Neyse yaaaaaa kız zaten duygusalmış duygusal olmasa böle deme geri duymazdı kanki üstüne gitme kızın uyazık laaaaan Aman allam ben asrın ayısı insan duyguları taşıoum yuppi helal olsun o kıza bni insanlıın arasına geri kazandırttı valla artık o eda denn hatuna kaşının altında göz var dien karşısında bni bulur XD
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP
Lakap : abaza bööşraa/// büşrAM xD

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:23 pm

zuhaa tmm lan karışan yok ztn napim elin kızna:D
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:24 pm

Karışmaın zatii kanka kimse beni karşısında görmek istemez tabi geceleri hari,ç şöle azınca tam tersine herkes beni görmek ister karşısında Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

Nerden : TOM^un önünden < altından < üstünden her bi yerinden/// 69 pzsyn tomlaxP

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:25 pm

vaayy demek bişey olsa kankanı silip geçecen haa:S
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:30 pm

Yuh lan kanka ayıp ettn lan olur mu hiç öle şey sen hariç bebem seni ne harcıycam lan gözbebemsin sen bnm her ne kadar bu sözden sonra kendimi 20 derce miyop gibi hissetsemde dünyayı verseler üstüme gazoz fabrikası yapslar şyanınada nuri alçoyu hediye etseler seni deişmm kanka Muck
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:32 pm

oyhhhh ŞİŞTİM LAN DUR KALKIP AYAR YAPIP GERİ OTURMAM LAZIM KANKA ...
ŞUNUDA Bİ SOKSAM TAM SÜPER OLACAK ZTNDE:p

SEN AŞKIMSIN BENİM YAA TOMDANDA ÇOK SEVİYOM ARTIK LAN SENİ VALLA BAĞLADIN KANKA BENİ YAA Muck Muck
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:34 pm

Ayh kanka duygulandım lan abaza kavuşması dedikleri şey bu mu lan acaba gerçi öle bişi diyeni dha duymadım ama koyver gitsin kanka aneeeeem gurtban olurum lan sana çok duygulandım azım gözm ayrı oynuo salya sümük alyasım var lan Ppüüü ahanda ağladım
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:36 pm

duygulan ama ağlama aşkım yaaa...
ama sen mecaz mı geçiyodun bilmiom ama az önce gözüm doldu kanka amk:D:D pp
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:38 pm

LAN valla bnm de ne mecaz geççcem lan sana yalanım varsa bi dha ömür billa sevişemeyim kanka bak acaip büyük yemin ettim inanırsın artık sende alama kanka biz böle deildik lan
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:40 pm

hiç deme yaa neler oluyor bize bize neler oluyor gülüm neler oluyor sana bana neler oluyoooorrr....
şarkıyada bağladım kanka ii mi:S
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:42 pm

VAYSS aştın kanka istek parça yapabiliomuyuz şöllee peçeteye gerçi saymde ve dolaylı yoldan sayende evde temz peçete kalmadı ped kalmaışta onlar koydum Wink
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:43 pm

pet mi zuhaa amık yaa:D:D
onlada ilgili bi fıkra var lan bende aklıma geldi iimi duygusalizminde içine etmeyii başardık sonunda
yıhyıhyıh:D
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:47 pm

Lan patlat o fıkrayı hmn kanka şu ben bugün sallama içicem olan mı lan hah hangi fıkra lan o?????????????????????
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:48 pm

eet kanka o o o:d
bitiyom ona ya kızlar yemek yerken anlattım onu ilk yiyemediler ben yedim onlarınkini:D
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:50 pm

Hahah acaip bir fıkra o bnede bi kersinde okulca gezie gitmişti,k olur yaa hani tatiller böle oda arkı falan nese işte mükrafon otobüste dolaşıodu herkez yaa fıkra analtıo yada en sevdiği duvar yazısını kamyon arkasını falan sölüodu bnde bunu anlattıydım kanka ayh var yaaa müdürenn elnde kalıodum heyy gidi gençlik heyy Razz
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:55 pm

zuhaa o malamatta kopmuşturda çaktırmamaya çalışıyodur amık
yıhyıhyıh:D
dark_killer
Devamlı Üye
Devamlı Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 5:57 pm

Hea bir yandan sırıtıo bi yandan trbiyesiz die kovalıodu bni daracık otobüs koridorunda allamımın manyaı sonra ne oldu salak işte mikrafonun kablosuna takılıp hostun üstüne düşüp yuvarlandıydık ayh ayh ne günlerdi bee
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 6:00 pm

zuhaa hostun şeyide kazık gbi oluştur lan karı üstüne üdüşünce:D:D
lovetomm
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 9:00 pm

yarın yeni bölüm yazcam bölüm hazırr
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Perş. Mayıs 07, 2009 9:05 pm

bölüm hazırsa şimdi koy aşkım:D
lovetomm
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   C.tesi Mayıs 09, 2009 11:08 pm

2.Bölümm

Off Eddy de gitti.Yanlız kaldım burda.Bende mi gitsem.Evet evet en iyisi bende gidiiim.Bi dk telefonum çalıo.

-:Alo aşkım sana hiç ulaşamadım.
P(olis):şey ben polis
-:Pardon.Niçin aramıştınız?
P:Şeyyy sevgiliniz öldü hanımefendi

Telefon elimden düşmüştü.Polis beyin telefondan bağırtısını duyabiliyordum.Jackk aşkımm.Şaka yapıolar değil mi?

...........Eddy tarafı........................
B:Şeyy arkadaşın iyi görünmüo
E:Benim gitmem lazım görüşürüz.

Eddy bana doğru yaklaşıyordu.

E:Jess iyi misin?
-:Sana buraya gelmeyelim demiştimm.

Telefonuma bastım ve koşuyorum.Gözlerimden hiç bu kadar yaş gelmemişti.Eddy hala koşuodu hissedebiliyordum.Ve koşmayı bıraktı aramızda baya bi metre var.

E:Jessicaaaaaaaaaaaaaaaa

Duymamazlıktan geldim.Yorulmuştum.Şurdaki banka oturuyum biraz.
Kafamı döndüğümde şu rastalıyı gördüm.Ben bunu bi yerden hatırlıomm.Şimdi göz gözeyiz.Bana sanki kin besliomuş gibi bakıoo.Yanına gidiyorum.Niye?Merakımdan çatladığım için.Çok meraklıyımdır.

J:Ben Jessica
T:Bende Tom
J:Ben seni bi yerden tanıyorum
T:Bende seni hatırlorum hani vedalaşmadan gittiin kankinim ben
J:Tomm DİYİP SARILDIM

Beni itti.Nedenini hiç bilmiorum?

J:Şeyy ben özür dilerim
T:Git burdann

Yanından uzaklaştım.Hala inanamıorum.Leipzigdeki kankimi 6 yıl sonra görüorum.Hiç değişmemiş.Sadece şapka takmış.Bu ona daha çok yakışmış.Banka oturdum.Bi esnedim.Gidiodu.Hva kararmıştı.Saat tam olarak 20:24.İleriye bakıodum.Ve ağzımdan keleimeler dökülüyordu.

-:Jack söz yüzük takcam.Hatta evlendikten sonra senin istediğin yere gitcez.Boşver Hawaii yi.2 ay sonra nişanımız vardı ya.Sen yoksun ama.Lütfen gitme.Ben sen olmazsan.ak gelmessen intihar ederim ha.Bide şey demeyi unuttum

Cümlemin devamı gelmedi.Yüksek sesle ağlıodumm.Beni hayata tutan şey beni mutlu hissettiren yanında olunca kendimi en sıcak hissettiğim kişi.

Şayet gideceksen günün birinde
Sonbaharda git
Yani bugünlerde
Yani şimdi
Hemde ardına bakmadan
Yollara savrulmuş yapraklar misalı
Bırakıpta git...
Biliyormusun:
Geldiğin günü dün gibi hatırlıyorum
İLKBAHARDI
Birlikte filizlendik,çiçekler açtık
Hasat olduk harmanlarda
Sevda olduk bir elden öbürüne
Anlam yükledik yüreklere
Neyse
Sen bana aldırma boşver
Hadi git gölgeler kaybolmadan
Ama bakma ardına omuzbaşından
Neolur
Görme ağladığımı
(ben yazmadım bu arada)

Çadırın yolunu tuttum.ARrtık ben bu bankta Jackle konuşcam.Aslında o benim yanımda hep olcak ama ben burda ona daha yakın olcam.
Karşıma direk Eddy çıktı

E:Jess çok endişelendim
-:Jack o
E:O tatlım çok üzüldüm

Eddy ye sımsıkı sarıldım.

E:Ben Tom un yanına da gidiyorum.Oda hiç yi görünmüyo.

Bu Eddy de bişey var ama neyse.Çadıra girdim.Eddy iyi düzenlemiş.Yarım saat geçti.Eddy hala gelmedi.

E:Ben geldim ve gidiyoruz
-:Nereye?
E:Partiye.
-:Ben gelmiorum
E:Hadi ama
-:Hayırr.
E:Bak gidiomm.
-:Git

Eddy gitti.Yine yanlız kaldım.

..............1.5 saat sonra............
Biraz uyumuşum.Ben şu tOM İŞİNİ ÇÖZCEM.Sorun ne die sorcam.Cesaretli ol biraz kızım.

Onların çadırının önündeyim.Ve çadıra giriyorum.

-:Ohaaaa

Hala farkında deillerdi.Bunlar birbirleriyle yiyişiyorlar.Olay kötüye gitmeden çıkıyım burdan.
ÇaDIRDAN ÇIKTIM.Bill gelio.Çdıra girdi.Çadıra girmesiyle çadırdan çıkması bir oldu.Koşuodu.Arkasından koşmaya başladım.Ve durdu.Yanına gittim

-:İyi misin?
B:sence?
-:İsmin ne?
B:Ben Bill sen?
-:Bende Jessica ama istersen Jess diyebilirsin.
Bill çok sinirli görünüodu

-:Eddy yi seviosun değil mi?
B:Nerden biliosun?
-:İlk geldiğimde anlamıştım.Ona nasıl baktıını ve onu Tomla görünce
kıskandın.
B:O Tom u sevio.
-:Bilmiorum orasını ŞEYY AĞLAMAYI KESER MİSİN?Birinin ağlamasına dayanamam
B:Bu çok küçük bişey mi benim için önemli
-:Ben daha bugün sevgilimin ölüm haberini alıorum ve kendimi tutuorum.
B:Şeyy ben özür dilerim
-:Önemli deil gidelim mi?
B:Olurr

Geldik ve Tom omzuma vurarak Eddy le el ele parti alanına gidiolardı.Peşlerinden gidiodum.Kolundan tuttum.

-:Biraz konuşabilir miyiz?
T:Eddy sen beni bekle şurda
E:Tamam aşkım.

-:Ne yaptıını sanıosun?
T:Napıomuşum?
-:Sana haber verememiştim.Ve bunun için bana 6 yıl küs kaldııysan gerçekten

Ellerini yüzümün arasına aldı.Sıkıodu.

T:Sadece bunun için mi sanıosunnn

2.bölümün sonu
lovetomm
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   C.tesi Mayıs 09, 2009 11:09 pm

up uzun bölüm iştee
t.b.k
Kaliteli Üye
Kaliteli Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   C.tesi Mayıs 09, 2009 11:17 pm

anam noluyo lan ne var tom buna mı aşıktı ne karışık bi hikaye yaw ama süpperrr kanka devaammmm:D:D
lovetomm
Küçük Üye
Küçük Üye

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Paz Mayıs 10, 2009 12:17 am

güzel olmuş mu yeni bölüm?
duyqhuu
Moderatör
Moderatör

Lakap : -yok-

MesajKonu: Geri: Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN   Paz Mayıs 10, 2009 1:01 am

güzel ne demek süper olmuş canımm devam:cheers:
cidden eskiden o kızamı aşıktı acaba hb

********yeni bölüm ne zaman :w:w *********

Kamp Aşkı 8.bölümm geldi 44.sayfaya BİRİ BU HİKAYEYİ KİLİTLESİNNN
2 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Sonraki
 Similar topics
-
» Foruma Uyarı Seviyesi Geldi